Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeti feszültségek? Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeti feszültségek? Van itt olyan, akinek döcögősen indult egy kapcsolata, ami végül nagyon jól sült el?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2012. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan volt már hogy nagyon simán indult aztán rosszul sült el. Ami döcögősen indult az sajnos olyan is maradt, nem tartott sokáig.
2012. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyém jó döcögősen indult, a párom miatt léptem ki egy 5 éves kapcsolatból, összezavarodtam és nem tudtam, hogy jól döntöttem vagy helyesen, mi történt. Csalódtam az exemben, de kb. 1,5-2 hónapig naponta szóba került az exem. Most már tiltottam, töröltem az exemet, az új telszáma nincs is meg neki és én is új mobilszámmal rendelkezem :) Azt hiszem mostanában már teljesedik a kapcsolatunk és csak ketten létezünk :)4,5 hónapra...
2012. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

19:43 - Tévedés.

19:56 - Érdekes párhuzam az én esetemmel. Köszi!

2012. júl. 18. 20:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még tapasztalatok.
2012. júl. 18. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt, amilyen docogosen indult, olyan is volt. Nem jelentett sokat nekem, szoval jobb dontes hagyni az ilyet:)

18L

2012. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2012. júl. 19. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!