Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-17 éves lányok! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok! Nálatok létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Ha igen és előfordul élőben egy ilyen eset akkor hogy reagáltok?


(kort írjatok! :)


2012. júl. 18. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nálam létezik, mikor gimibe kerültem belezúgtam egyből egyik fiúba, de nem lett belőle semmi, pedig még mindig tetszik :/ 17/l
2012. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen ,nálam létezik.Régebb megláttam egy fiút,akibe rögtön beleszerettem,kölcsönös is volt,de sajnos nem tarthatott sokáig,pedig nagyon szerettem.Elköltöztek az országból,mivel a szülei elváltak..:/
2012. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érted! Az első látás szó szerint első látás, tehát hogy meglátod, és úgy? Mert ha így érted, akkor nem. Ha a külseje tetszik is, meg a kisugárzása, nem tudhatod, hogy milyen belül. Vagy nagyon ráhibáztál. :D

Ha úgy érted, hogy először beszélsz vele, és úgy leszel szerelemes, akkor elképzelhetőnek tartom.

14

2012. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszer megpillantottam egy fiút, azóta tetszik. ez majdnem 3 éve volt, de még mindig nem tudtam lemondani róla, reménykedek, hogy egyszer összejövünk.. amúgy ugyanabba a suliba jártunk.
2012. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Van!!!!! Csak sajnos ritkán viszonozzák 16l
2012. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Életembe nem voltam szerelmes. 14/L
2012. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sdan válasza:
nálam nincs.ahhoz, hogy beleszeressek egy fiúba, ahhoz belülről is meg kell ismernem.
2012. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Létezik,hidd el :-) nekem pont első látásra történt.és ő az első,akibe igazán szerelmes vagyok 14/L
2012. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy picit megkésve a válasszal, de nálam megtörtént.. új srác volt edzésen, megláttam, megtetszett és edzés végére már bele is szerettem, mert megismertem... aztán összejöttünk :)

14

2012. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!