Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te barátkoznál a párod exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te barátkoznál a párod exével, ha tudod hogy a kapcsolatuk nagyon bensőséges volt? Összejárnátok vele néha (természetesen kizárólag barátilag! )? Vagy Ti is kicsit "morbid"-nak látjátok ezt, ahogy én?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 10:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem barátkoznék vele!
2012. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt te érzed, hogy a párod és az exe mennyire zárták le a dolgot, és tudták egymást elengedni. Ha el tudták, és tényleg barátként tudnak tekinteni egymásra, nem kizárt,hogy lehet, de akkor sem érdemes a sűrű találkozást erőltetni. Ha túl sűrűn akarják látni egymást, akkor még nincsenek túl egymáson szerintem, és lehet jogos az aggodalmad, ettől függetlenül nem biztos, hogy újra összejönnének, de épp elég, ha az érzelmi szálak elvarratlanok. Az már tényleg morbid, hogy mint egy nagy család, még barátkozzatok is egymással. Szerintem nagyon határozottan kérd meg a párod, hogy inkább rád koncentráljon, mert te így és így érzel. A te érzéseiddel pedig ne vitatkozzon, mert azt nem tudhatja. Itt tényleg a határozott fellépésen múlik, hogyha ez a helyzet, hogy a barátod is észrevegye a szitut. Biztos nem direkt csinálja, lehet, hogy nem is veszi észre magát. Szerintem lépjél!
2012. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy felesleges az ilyen dolgokat erőltetni, de a párom környzetében még rólam gondolják azt, hogy biztos féltékeny vagyok, azért látom így vagy nincs önbizalmam. Pedig nem erről van szó! Igenis van önbizalmam és nem vagyok igazán féltékeny-típus sem, de ezt akkor is kicsit furcsának találom. De mint írtam,már azon gondolkodom, hogy belemegyek ebbe, bár' nem szeretnék!
2012. júl. 19. 10:33
 14/19 A kérdező kommentje:
Mit meg nem tesz az ember a párjáért?! ;) :P
2012. júl. 19. 10:35
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha belemész (és tényleg ez a szitu, mint fent vázoltad), akkor lesz is barátod, meg nem is. Ezzel csak a kettejük kapcsolatát erősítenéd. Mond azt neki, hogyha akar találkozzon bármikor az exével, mert te nem vagy féltékeny, de téged ne akarjon bevonni. Mond neki, hogy te bízol benne, és kérdezd meg, hogy akkor mi szükség arra, hogy te is ott legyél, ha beszélgetni akarnak, vagy ő nem bízik magában? Ilyen kérdésekkel vezesd rá, hogy még nem zárta le azt a dolgot. És ha le szeretné zárni, akkor te ott vagy neki, de te sem vársz rá örökké. Szerintem nem akar téged megbántani a barátod, és ezt ha így elmondod, meg lehet érteni.
2012. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De igazából azt sem szeretném, ha ő találkozgatna vele, de azt meg nem tilthatom meg. :( Azzal barátkozik akivel akar.
2012. júl. 19. 10:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szakítottak?
2012. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
1,5 éve
2012. júl. 19. 11:09
 19/19 anonim ***** válasza:
Nállunk ez úgy mûködik,hogy a páromnak a volt szeretõjét én kerestem fel.Talán nem is kicsit szokatlan ezt olvasnotok,de nekem semmi bajom a csajjal,azóta õ is anyuka és van eggy tényleg szép barátság köztünk.A múltat nem emlegetjük,a hibákból sokan okulni is tudnak.A páromhoz is be szokott köszönni ha épp arra van útja a gyermekével,....engem nem zavar.A féltékenykedés felesleges.De ez mindenkinél másképp mûködik.
2012. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!