Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves csaj,15 éves pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves csaj,15 éves pasi. nagyon szeretjük egymást de kivülről mások nem gondolják azt hogy ez ciki? vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sokkal gázabb inkább, ha a magasággal van baj :S azt jobban érszeveszik, pl.: én és a volt barátom, én voltam 1 fejjel magasabb nála, na az jobban feltőnöbb volt, de nem csináltunk belőle problémát, elvicceltük az egészet, hogy kell egy ilyen is :), de az hogy te vagy az idősebb semmi baj. Anyu is idősebb apukámnál 3 évvel, éééés???? Zavar valakit?? Szerintem senkit, szeretik egymást, és ez a fő. Tegyétek ti is ezt :)
2008. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Semmi gáz nincsen benne=)Én legalább is úgy gondolom!Nekem is volt már 15éves pasim=)Most pl 16éves fiúm van(18 vagyok én is).És a barátaid ugysem fognak megszólni, ha meg igen?!nem igazi barátok!Szerintem ne parálj, ha a fiú érettebb a koránál akkor nincs semmi baj=)
2008. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!