Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom tudni felejteni valaha is?

Figyelt kérdés
3 éve láttam meg a lányt, azóta nem tudom Őt elfelejteni. Mostanáig reménykedtem, hogy 1x, ha megszólítom lesz köztünk valami, de soha nem mertem kezdeményezni egészen a múlthétig, de nem jártam sikerrel (nem akar kapcsolatot). Tudomásul vettem ezt, de még mindig bámulom Őt és még mindig azon agyalok, hogy milyen lett volna, ha...titokban pedig azt remélem, hogy meggondolja magát. Ezalatt a 3 év alatt nem érdekelt más lány, csak Ő és most sincs igazán senki, aki érdekelne és szabad is. Aki esetleg ilyen helyzetben van mondhatna valami okosat. :-)
2012. júl. 20. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad, egy lány miatt sem éri meg, hidd el nekem tesó! Felejtsd el és éld az életed, dolgozz, keress sok pénzt, a nőknek pénzes fickó kell!
2012. júl. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. A nőknek pénz kell. És helyes fickó. A kettő általában nem jár együtt.

Ezért keresnek pénzt, és helyes fiúkat. ;D

2012. júl. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De még ha együtt jár is jobb talán külön!

Külön megkeresem a pénzt, hogy tudjam kezelni.


Aztán külön a helyes fiú, így elválasztva tökéletes a kettő! Ha kell: házassági szerződéssel!


Bocs kérdező, ez nem kapcsolódik a témához. :/


Különben nem muszáj elfelejteni. Ne törekedj feltétlenül erre. Dolgozd fel, fogadd el, maradjon szép emlék. :)

2012. júl. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtened nem kell, de nem ártana továbblépned, mert így nem lesz barátnőd.
2012. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Békés megyében laksz?
2012. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!