Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1. igazi szerelmeteket ellehet felejteni valaha is? Léci írjatok (korral ha lehet)

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve volt hogy találkoztam az 1. szerelmemmel, aztán szakitottunk, de igazából soha nem tudtunk elszakadni egymástól, de 2 éve összejöttem egy sráccal akivel még mindig együtt vagyunk azotta, ha találkozunk nem is beszélünk egymással az ex-emmel, de kb. 1-2 hónapja írt, hogy összejött egy csajjal és elszeretné mondani hogy nagyon megbánta hogy akkor véget ért a kapcsolatunk és hogy még mindig minden nap gondol rám, csak félt az elkötelezetségtől és a régi együtt töltött időről beszélt és hogy én voltam élete nagy szerelme és hogy ennyire soha senkit nem szerettet és nem is fog, ez a beszélgetés nagyon felkavarta bennem a régi emlékeket, de nem mondtam el a barátomnak hogy beszélgettem vele. Azota nem beszéltem vele, és kerülöm. Mindenkit felkavarna egy ilyen beszélgetés vagy velem van hiba?
2010. jan. 5. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem szerintem örökre megmarad mint emlék, és onnantól kezdve a többit is ahhoz hasonlítod talán... nyílván engem is felkavarna, de az a múlt. Az exek csak bajt okoznak!!!! Ami volt elmúlt!
2010. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem kell. Tovább lépni kell.
2010. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

benned semmi hiba nincs, egyszerűen csak szereted. mért szakítottatok? mert ha szerettétek egymást akkor is, és most is, akkor nem értem mért szakítottatok :S

de a kérdésre válaszolva: szerintem nem. de szerintem ha megtalálod a Nagy Ő-t, akkor csak ő fog létezni számodra :)

ja és még egy kérdés: a mostani barátoddal mért jársz, ha mást szeretsz? ez nekem nem világos.

2010. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

MINDENKIT FELKAVARNA egy ilyen beszélgetés,DE szépeket Én is tudok mondani neked!Na meg nem ismerem a teljes storit,de szerintem csak fájdítani akarta a szíved!Az "új" barátodnak elmondhatod,hogy beszéltél vele,de füllents egy kicsit a témával kapcsolatban!

2010. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem egy hetvenéves néni azt mondta az első szerelmed soha nem feljeted el.Nekem is van egy három éves kapcsim és többszoör szakitottunk de nem tudtuk elengedni egymást.Nekem ő volt az első és vele vagyok és nagyon szeretem.Ő is azokat mondta nekem mint neked az exed h soha senkit enm szeretett ugy mint engem.Ez normális h felkavartak a régi emlékek.Azokra az időkre mindig emlékezni fogsz még ha nem is akarsz.Mindig eszedbe fognak jutni a vele eltöltött pillanatok.puszi.
2010. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én azt írtam hogy a mostani barátomat szeretem, csak attol félek h túlságosan felkavart ez a dolog. Hát a szakitás oka az volt hogy álitolag féltékeny voltam, de aztán kiderült hogy csak félt az elkötelezetségtől, és voltak jót akaroink.
2010. jan. 5. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Az első szerelem velem egy elég érdekes módon történ meg...ömm...írói véna, és ahogy a fejemben pörög a film, megy a történet jön az ichlet, a kész történetben minden szereplő bőrébe belebújok kicsit elképzelem magam a világban, az ő bőrében élve...hát egyszer annyira jól sikerült a szerelmes női szereplő bőrébe bújni hogy beleszerettem az általam kitalált férfiszereplőbe...nagyon erős érzés volt, de csak pár órát tartott, egy nagyon rövid fellángolás...:)


A második igazi ember volt, de koránsem olyan erős érzés, de azért szerelem...:) sikerült elfelejteni...mivel jó ideje nem láttam...illetve volt hogy már azt hittem elfelejtettem de találkoztam vele...és rájöttem mégse...nehéz ügy...

2010. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet és nem is kell, de az érzés elmúlik és tovább léphetsz. :)
2010. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem, de túllépni lehet... 1 éves kapcsolat, vége lett, haverja elmondta nekem amit beszélgettek, hogy én voltam a nagy szerelem, sajnálja hogy vége, de már nemérdekel, ha annyira szeretett volna akk nicns szakítás.... ! A szakításra kb 5 hónapra lett egy új barátom aki sokkal de sokkal jobb, régire már alig emlékszem mert a mostani elnyomja az akkor hitt nagy szerelmet, mert a mostanival minden jobb:)
2010. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem igazán lehet ha tönkretesz mint egy rakás szart : (
2010. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!