Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy hazudtam? Mondjam is el egyeltalan?

Figyelt kérdés
van egy srac akivel junius ota jarok..netten ismerkettunk meg de mar 2 eve ismerem.a gond csak az hogy mikor ujra elkezdtunk beszelgetni( mert ugye fel evig megszakadt koztunk a kapcsolat) rakerdett hogy ha jolis emlexik akkor 15 eves vagyok en meg ravagtam hogy igen pedig 14 eves vagyok o meg 18.es most nem tudom hogyan mondjam el neki mert elobb utobb ugyis kifog derulni foleg most hogy "licibe megyek" ugyhogy jobbnak latom ha en mondom el neki a szemebe minthogy mastol tudja meg vagy esetleg venetlenul szoljam el magam...de nagyon felek es nincs batorsagom felek hogy megharagszik...egyesek azt mondjak nem fog de en megis nagyon felek..
2009. júl. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el legyél betár. Mutasd meg, hogy erős ember vagy, a hazugság sohasem kifizetődő. Irány megmondani... 28/F

Ha fontos vagy nem fog megharagudni, ha meg igen ennyit ért és nem érdemes bánkódni utánna

2009. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
mond azt h pontosan mégcsak 14 vagy, de mivel kerekítettél, ezért mondtál 15-öt :D
2009. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kedvel téged a srác az az 1 év szerintem nem fogja zavarni =) Lehet kicsit elbizonytalanodik majd, de biztos jól fog neki esni h elmondtad. Mondd el neki én azt javaslom. Rossz lenne ha mástól tudná meg!
2009. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez bűzlik! nem szép dolog kamuzni. de légy vele őszinte!
2009. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat es a biztatasokat=)mostmar kicsit osszeszedtem a batorsagom es amikor talalkozok elmonom neki=)...am es tudom h nem szep dolog hazudni de mar nagyon nagyon megbantam=(remelem hogy ezt o is eszreveszi.....megegyszer koszonom=)
2009. júl. 16. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!