Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sír a nő a férfi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír a nő a férfi után?

Figyelt kérdés
Lányok, abban az esetben, ha ti vagytok a hibások, akkor miért sírtok egy fiú után?
2012. júl. 21. 19:23
 1/8 Macs1209 ***** válasza:
83%

Nők sírással oldanak meg mindent. Vagyis azt hiszik.

Ez az ő dolguk, ehhez nem értek :)

2012. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem a nőket. ;)
2012. júl. 21. 19:26
 3/8 szeszi válasza:
mert biztos megbánták...
2012. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert szeretjük azt a férfit ( legalább is én így vagyok vele )
2012. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És miért okoz neki fájdalmat, ha szereti? Sírással nem oldódik meg semmi.
2012. júl. 21. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát lány vagyok, de a válasz.. nos arról jó büdös fogalmam sincs.:D Nem gyakran sírok fiúk után, úgy alapjáraton nem sokat sírok, ahhoz elég nagy ok kelljen, hogy sírjak (na nem tagadom, hogy ha odacsapnám a kezemet pl valahova hogy fájjon, kicsordul pár könnycsepp.:D), de én akkor sem nagyon szoktam sírni, ha engem dobnak ki. Nem, nem vagyok érzéketlen, kimondottan nem. De a sírással kapcsolatos kérdések nem az én asztalom.:D Szóval nem is tudom miért írtam ide... Na a lényeg: sose próbáld megfejteni a nőket. Főleg, hogy már én sem értem magam, ti mit akarnátok?:D
2012. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LeftBehind ***** válasza:
A nők olyanok mint egy ismeretlen nyelven ordító terrorista akinek a hátára egy rubik kockával keresztezett atombomba van erősítve.Innentől a kérdésed értelmét veszti.
2012. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:55: úristen, elképzeltem.xD
2012. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!