Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi idegesít/zavar legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi idegesít/zavar legjobban a barátnődben/barátodban?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonsága, amit megváltoztatnál, vagy változtatnál rajta? Mi az, amivel nagyon fel tud idegesíteni, vagy el tud szomorítani?
2009. júl. 14. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ami nagyon idegesít, az a sértődékenysége. Minden apróságon meg tud sértődni, és képes minden szavamat úgy kiforgatni, hogy bevághassa miatta a durcit.

Ami pedig nagyon elszomorít, mikor nem hisz nekem, vagy tudom, hogy hazudik..


16L

2009. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami nagyon idegesit hogy mindig az van amit ö akar és mindig neki kell hogy igaza legyen, mindent halogat, és állandoan wowozik...
2009. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
a lányok összejönnek egy pasival és azon törekednek, hogy megváltoztassák őket. amikor ez néhány és után sikerül, akkor meg otthagyják, mert a pasi már nem olyan, mint amikor megismerkedtek.
2009. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
talán csak annyi, h bármennyit képes a gépén játszani
2009. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a sértődékenysége és a makacssága.
2009. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel csak az ágyban van egy kis probléma, de szerencsére ritkán. Néha beönzőzik, és olyankor elvárja, hogy csak vele foglalkozzak viszonzás elvárása nélkül. Persze ebből meg én csapok balhét.
2009. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy abszolút nem romantikus típus, tök természetesnek tartja, hogy a "szeretlek" visszavonásig érvényes és ezért nem kell se mondani, se kimutatni. Pedig nekem nagyon szükségem lenne rá, hogy éreztesse velem, de nem igazán érti meg, midegy hányszor próbálom vele megbeszélni. :(
2009. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Engem a barátomba a legjobban az idesegít, hogy nem képes elismerni, hogy másnak van igaza, és mindig megpróbálja úgy kimagyarázni, hogy úgy tünjön, hogy neki van igaza, de ha egy kicsit utánagondolunk, rájövünk, hogy ennek már köze sincs az eredeti témához:) Szóval nem lehet vele vitatkozni...

2009. júl. 16. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindent szeretek benne,talán az zavar kicsit, hogy eléggé rá van tapadva a családja! A kapcsolatunk ettől függetlenül szerintem szuper!:) jár, és ehetne többet is:D
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!