Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek milyen udvarlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen udvarlás jön be? Milyen leszólításnak örülnétek? Kort is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert lányok állításai szerint nem vagyok rosszképű srác, de világ életemben sosem kezdeményeztem Nőknél, mert nem vagyok önbizalom szintjén eleresztve.
2012. júl. 22. 01:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha inkább úgy közeledik hozzám, mint barát, de mégis látszik, hogy többet akar, csak picit még félénk, de elég tökös hogy ismerkedjen. Ezen kívül nem hív drága helyre el, kellemetlen, én elvből utálom ha rám költ a barátom. Emellett próbál olyan programot szervezni, vagy olyanban részt venni, amit én szeretek. Jó kis CoD-party:P

18/L

2012. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbálom megérteni, amit írtál! Köszönöm! Kedves vagy :)
2012. júl. 22. 01:27
 3/19 anonim ***** válasza:
15 eves vagyok, nekem az tetszik, ha a srác viccel, de ugyanakkor teljesen normálisan lehet vele beszélgetni. Az udvarlás pedig, szerintem elhivni valahová a lányt, beszélgetni,ilyenek:)
2012. júl. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért is érdekel, mert van, hogy sokszor viccelek és lehet ez a gond, ezzel komolytalanná válok a nők szemében. Pedig 24 vagyok már. Meg észrevettem, hogy sokszor vállalom a kérdező szerepét, sokat kérdezek, ezen igyekszem változtatni. Fárasztó lehet. tudom :S Kíváncsi természet vagyok.
2012. júl. 22. 01:31
 5/19 anonim ***** válasza:

Ami ízlésesen humoros. Szeretjük ha megnevettetnek.

A humornak meg sok fajtája és módja van úgyhogy válogathatsz stílusodnak és személyednek megfelelően. :)

22

2012. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az jó ha viccelődsz! Nem vagy így unalmas, de mutasd meg, ha olyan a téma, akkor megértő,komoly, helytálló vagy!
2012. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szeretném magam jobban megismerni. Néha még nem vagyok képben magammal, mármint vannak elveim, amik sziklaszilárdak, de nem szabad, hogy az érzelmek eluralkodjanak rajtam, mert azt hisztinek tűnhet a nők szemében. Következetesnek kell lennem és ez a kérdés is önmagam megismerésének folyamatában segíthet. Köszönöm Nektek Lányok, Édesek vagytok!
2012. júl. 22. 01:36
 8/19 anonim ***** válasza:

legyen jó fej és ne legyen gyáva semmiképpen ha akar vmit azt

ne félénken mutassa ki ha nem vállalja fel sztem :))

16

2012. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pont neked pötyögtem míg ide kommenteltél, sztem abszolút nem baj ha viccelődsz. Nekem biztos hogy olyan pasi kell akivel sokat tudunk együtt röhögni!
2012. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert az önmegismerésben! :D Én is azon vagyok...
2012. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!