Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, bírom a pasit, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, bírom a pasit, és a legjobb barátnőmnek is tetszik, és nem akarom megbántani sem versengeni vele?

Figyelt kérdés
Viszont a fiúnak lehet hogy tetszem, de nem tudom eldönteni, és mindig ha meglátom a lepkéim öngyilkosok lesznek annyira szeretem. Mit tegyek, mert még beszélni sem merek vele, ő a legmenőbb srác a suliban mellesleg :/
2012. máj. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
mindig ha meglátom a lepkéim öngyilkosok lesznek ?:DD
2012. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 UpsideDOWN ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy ha az a barátnő egy igaz barát, akkor egy pasi nem teszi tönkre vele a kapcsolatodat. Az embernek az életben kb. 3 igaz barátja lehet. Pasi viszont van 3 és fél milliárd rajta kívül.
2012. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként meg eldöntöd mit akarsz.Mi a fontosabb.Pasi,barátnő?

Mennyire vagy oda érte,mennyire van van oda érte a barátnő?

Amúgy meg még az se biztos,hogy tetszel neki..Nem?

2012. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Hat eloszor is tanuld meg, h igaz baratsag nincsen...masodszor, ha alszenteskedunk es folyton a baratno erdekeit nezzuk, akkor mi szenvedunk. Ha meg hiszel a baratsagban, akkor annak nem arrol kell szolnia, h miatta felaldozod a lehetoseget, h boldog legyel.

Es ilyen ugyekbe meg ne vondd be baratnodet, mert kiut rajta a feltekenyseg, en mar csak tudom.

Lany akivel 7 evig baratok voltunk, s soha semmi rosszat nem tett ellenem, nem csapott be es oszinte volt, hat nagyot csalodtam benne, amikor eszrevettem, h egyik srac, aki ossze akart jonni velem neki is tetszik. Ezzel nem is lett volna baj, csak o aljas modon probalt lebeszelni rola es gunyolodott velem, h "Menj mar nem latod milyen ez is".."Ne mutasd mar igy ki, h tetszik, mert rohejes vagy".."Mit parazol itt, nem latod, hogy ugyse kellesz neki"...es ehhez hasonlo bekopesek, pedig nem mutattam en ki semmit es a fiu logott folyton rajtam meg hivott randira meg stb. Ezt addig folytatta, amig teljesen elment az onbizalmam es nem jottem ossze a sraccal...megbocsajtottam neki, aztan mikor eszrevettem, h utana is barkivel kezdtem el randizni vagy valami o folyton a sarkamba volt, meg hatraltatott, s rajottem, h teljesen ki akar sajatitni, s mert neki nem jon ossze egy kapcsolat sem azt akarja, h en is boldogtalan legyek...FRANCBA KULDTEM

2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!