Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj(egy évvel idősebb,mint én)egy általános suliba jártunk és most egy gimibe is fogunk(ő 10.es és 9.-es leszek).Amikor 6-os voltam rengeteget MSN-eztünk,meg suliba is dumáltunk,de aztán nem beszéltünk annyit. Akkor olyan laza voltam amikor vele voltam, most meg köszönni is alig tudok értelmesen :D. Nekem még sose volt barátnőm,de neki volt év közben egy pasija,aki jobb srác volt mint én :D.Szeretnék közeledni hozzá,de nem tudom,hogy csináljam. Légy szíves értelmes válaszokat!

2012. júl. 23. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki egyenesen amikor el hívod randira. ;-)
2012. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak az a gáz,hogy fosok attól,hogy randira hívjam :D
2012. júl. 23. 01:58
 3/11 anonim ***** válasza:
hát az tényleg gáz... xD
2012. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak annyitól félek,ha például kiröhög és elmondja a közös ismerőseinknek az nagyon ciki lenne :S
2012. júl. 23. 02:07
 5/11 anonim ***** válasza:
ha ezt teszi az nem neked lesz ciki, hanem neki...
2012. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

végülis ja :D


am. most is fent van facen, csak nem tom mit írhatnék neki :DD

2012. júl. 23. 02:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármit a világon. Mit tervez holnapra stb...
2012. júl. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyél úriember, randira személyesen hívd el. Ne fészbúkon, ráadásul hajnalok hajnalán... :)
2012. júl. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen azt úgy gondoltam,hogyha egyszer összeszedem a bátorságot,hogy elhívjam randira,azt nem facen fogom megtenni :D Lehet,hogy most már nem zaklatom tényleg hajnalodik :DDD
2012. júl. 23. 02:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha hajnalban facebookon van akkor az nem nagyon minősül zaklatásnak ha rá írsz, mert azért van facebookon hogy cseteljen. Ne az első randin mondd meg neki hogy mik a szándékaid. Elég a másodikon vagy a harmadikon. ;-)
2012. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!