Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán bármi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán bármi esélyem lányoknál úgy, hogy nincsenek káros szenvedélyeim?

Figyelt kérdés
(Soha nem fogyasztok alkoholt, nem dohányzok, nem drogozok, nem kötekedek )
2012. júl. 23. 10:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Előző kommentem igazából off csak háttérinfo arra, hogy miért nem. A kérdést azért írtam ki, mert bár több különböző baráti társaságot is ismerek( rockerek, egyetemi kutatós okos arcok, számítógépes spílerek, természetjárók, vallásosak, futball rajongók, harcművészek, történészek, sima natúr alkoholisták, party arcok) Mindegyik társaságban központi szerepet tölt be az alkohol, valahogy nem igazán találom emiatt közöttük meg az igazit, nem tudom merre keressem. Az érdekelt, hogy van-e olyan aki igényt tartana káros szenvedélyektől mentes egyénre.
2012. júl. 25. 13:31
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, hát úgy látszik hiába írogatunk neked, mert úgyis a fejedben vetted, hogy EZÉRT nem találsz párt. Fura ismerőseid vannak, hogy mindenhol az alkoholé a központi szerep, érdekes módon nekem nem ilen barátaim vannak.

Csőlátásod egyébként elképesztő, azért mert valaki megiszik néha 1-1 pohár bort még nem lesz alkoholista, aki veri a feleségét, de persze ezt nem azért írom, mielőtt még azt hinnéd, hogy neked is innod kéne, csak azért ezen gondolkodj már el...

Egyébként ezekután abban sem vagyok biztos, hogy akiket ismersz ott olyan központi szerepben lenne az alkohol, egyszerűen csak szoktak alkoholt fogyasztani, és te mindenhol erre fókuszálsz.

Mondjuk azért tegyük hozzá, hogy azt is át kéne gondolnod, hogy azért, mert valaki egyetemista még nem okos és így tovább... Amikor majd te kevesebb előítélettel állsz hozzá az emberekhez, akkor majd ők is úgy fognak hozád. Megvan azért itt is az oka, hogy senkit nem találsz.

Érdekes módon az én ismerőseim között senki nem foglalkozik azzal, hogy ki iszik és ki nem és emiatt még senkinek nem adódtak párkeresési gondjai.

Szerintem ideje lenne kicsit átértékelni az életed és TÉNYLEG magadban keresd a hibát azelőtt, hogy másokra fognád a szerencsétlenségedet... Bár ezt úgyis hiába írom, mert a csövön kívül esik...

2012. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a válaszodat, azt hiszem igazad van bennem lehet a hiba nem lehet mindenki tökéletes. Jobban meggondolva most már nem hiányzik senki sem elleszek egyedül is.
2012. júl. 27. 13:35
 14/14 anonim ***** válasza:

Ebből nem ezt kellett volna leszűrnöd. Hanem azt, hogy ne fogj mindent külső tényezőkre, hanem keresd azt, amin te magad változtatni tudsz, ahelyett, hogy keseregnél, mert érdekes módon vannak rajtad kívül olyanok, akik nem alkoholisták vagy drogosok és van párkapcsolatuk, akár hiszed, akár nem.

Persze feladni sokkal könnyebb, mint küzdeni valamiért. Az élet más területein is ilyen sikerorientált és kitartó vagy? Nem vennélek fel alkalmazottnak a cégemhez ilyen hozzáállással az biztos...

2012. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!