Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha gyermeketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha gyermeketek anyja elhagy titeket és magával viszi közös gyermeketeket és rá adásul lelép az összes pénzetekkel amit hitelből vettetek fel?

Figyelt kérdés
És azt sem tudjátok hova ment.Ha csak egy levelet hagy amiben közli hogy elhagyott.

2012. júl. 23. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rendörség.....
2012. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rendőrség! Nem teheti meg, hogy csak úgy elviszi a gyereket, neked ugyanannyi jogod van hozzá, mint neki. Mindenképpen kerestetném rendőrséggel. Ez nem így működik, hogy lelép szó nélkül, gyerekkel, pénzzel ráadásul.
2012. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:
így van ! tuti feljelenteném!
2012. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizonyítékokat a pénz elvitelére összegyűjteni, elrakni, a gyerek elvitele ugye nyilvánvaló, és feljelentés, azonnal.
2012. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Nem veszek fel hitelt.

2. Nincs joga önkényesen dönteni a gyerek élete felől ha közös. Tehát ha elviszi ennek ellenére, rendőrség, katonaság, TEK, FBI, CIA, SAS, KGB, bármilyen rendfenntartó, nyomozó szervezetet értesítek.

2012. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bírósághoz fordulnék, kérném, hogy a gyerekelhelyezésről döntsön. Persze a válókeresettel együtt. Ha azt szeretnéd, kérd nyugodtan, hogy nálad helyezzék el a gyereket, aztán majd persze eldöntik, hol jobb neki, de legalább egy esély.


Rendőrséggel köröztetném őket, ha tényleg eltűnnének.


A hitellel sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni, de lehet, hogy feljelenteném az elvitt pénz miatt is, már, ha megáll valami bűncselekmény - ezt neked kell tudni, hogyan volt pontosan.


Szerintem fordulj ügyvédhez.

2012. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem vagyunk házasok és ráadásul nem is vagyunk hivatalosan egy lakcímre íratva , és egyedül álló ként kapja a gyermek után a járulékokat.És aláírtam egy olyan papírt amin engedélyt adok arra hogy bármelyik országot átlépheti a gyermekkel nélkülem, 2 tanu aláírásával de ezt nem látta ügyvéd ezt a papírt.
2012. júl. 23. 10:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként meg együtt éltünk csak nem arra a lakcímre voltam én bejelentkezve. 3 éves a gyermekem.
2012. júl. 23. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Ügyvéd. Ő tájékoztatni fog a továbbiakról.
2012. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"És aláírtam egy olyan papírt amin engedélyt adok arra hogy bármelyik országot átlépheti a gyermekkel nélkülem, 2 tanu aláírásával de ezt nem látta ügyvéd ezt a papírt."


Nos nem tudom, hogy van e ilyen, de nem volt furcsa, hogy veled aláíratott egy ilyen papírt? Már ott villognia kell volna a vészfénynek a fejedben. Normális emberek nem iratnak alá ilyeneket.

2012. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!