Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen közös tetoválást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös tetoválást tudnál elképzelni szerelmeddel?

Figyelt kérdés

(Már feltettem más témában is, de itt hátha több gondolat születik :) )

Nem szeretnék olyan válaszokat, hogy ez hülyeség, meg gondoljam át...mert tudom hogy nem biztos hogy örökké tart. (sőt egyenlőre ez még csak egy gondolat és nem biztos hogy lesz :) )

És az is lehet, hogy ti sose csináltatnátok... de a kérdés hogy úgy mégis, ti milyet tudnátok elképzelni és hova? :)

(akár kép is jöhet)


2012. júl. 23. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi azt beszéltük meg, hogy ha majd összeházasodunk, a gyűrű alatt egy apró szívet tetováltatunk. :)
2012. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyet.
2012. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami egyszerűt, de összeillőt, Olyat, ami külön-külön is megállja a helyét. Mondjuk ez az én ízlésem, de valami geometrikus formát tudnék elképzelni, pl rajtam egy kitoltetlen négyzet és rajta pedig a beleillő, esetleg ugyanott. Vagy ha összeházasodunk, akkor tetovált gyűrű.

Vagy rajtam egy lefelé, rajta pedig egy felfelé fordított háromszög (ez egyk a nőiség a másik pedig a férfiasság szimbóluma).

De nekem az a gondolat tetszik a legjobban, hogy a két tetoválás valahogy kiegészíti egymást, mint ahogy i is az életben. Tehát ez alapján indulnék el, amikor elkezdenénk valami ilyet tervezgetni. Én szivecskét vagy feliratot nem szívesen tetováltatnék magamra. Esetleg feliratot még úgy, hogy egy idézet lenne, vagy egy olyan mondat, ami nekünk fontos valamiért, és úgy, hogy random betűk hiányoznak: azok a betűk pedig rajta lennének. Így mindkettőnkön lenne egy értelmetlen szöveg ami együtt értelmes...

2012. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Utolsó, tetszenek az elképzeléseid :)

Én sem szeretnék szívet, vagy nevet....tetszik pl a női és férfi "jel" (a karika lefelé-felfelé mutató nyíllal)de azok is tetszenek amiket írtál. :)

Elképzeléseket várok még. :)

2012. júl. 23. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

egymás nevét semmiképp

nekem is a tetovált gyűrű nagyon tetszik:)

2013. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!