Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tetoválást akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tetoválást akar, többet. én viszont nem örülök ennek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
nem arról van szó, hogy meg akarom tiltani neki, de... őszintén szólva nem tetszik ez az egész. mit tehetnék?
2012. máj. 17. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Szájharmonikázzál.

Mégis szerinted mit? Rajzolj rá valamit vagy fesd le...

Úgyis megcsináltatja, te majd megdicséred és elfogadod, ennyi...

2012. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem a tetoválástól függ a szerelem!PFFFF
2012. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy neked nem tetszene,te nem szeretnéd.Mondjuk én nem foglalkoznék vele,ugyanúgy megcsinálnám.De hát én pasi is vagyok,meg nekem 3 tetkóm is van, az egyik egy egész hátas...
2012. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Az mi poén lenne, nője odaállít egy egész hátas tetkóval:D

Mondjuk én nő lennék, és ezzel b@sztatnának, már csak dacból is felvarratnék valamit.

2012. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 -=Koldus=- ***** válasza:
Inkább segíts neki kiválasztani azt a tetoválást/tetoválásokat ami(k) neked is tetszik/tetszenek.
2012. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Mondd meg neki, h fel is út le is út.

Úgyis bejön, ha esetleg mégse akkor mivel nő úgyis nekiall dacolni, aminek az lesz a vége, h valami faszsagot fog magára tetovalni, amit később ő maga is megban.

Akkor meg majd veretes a mellett, h nem megmondtam te hülye pitsa?

2012. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Tyű de kéne egy nyelvtankönyv, a mindenit.

Amúgy meg, ha elkezded a tetkóval szekálni, ő is talál ám majd benned 1000 hibát, csak nem is keresi, mert szeret.

Egyszerűbb ha támogatod és elfogadod.

Ha tudnád, ő mennyi mindennek nem örül veled kapcsolatban...

2012. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Mondd meg neki, hogy te ennek nem örülsz. Ha megkérdezi, hogy meg akarod-e tiltani, akkor mondd azt, hogy természetesen nem.

Aztán ha beállít tetováltan, akkor hagy el.


Ha valakinek van párja, akkor a párjának akar tetszeni. Ha mégsem, akkor azt már nincs értelme folytatni.

2012. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ő azt mondja: így lesz különleges, így lesz "egyedi". én hiába mondtam, hogy nem ezen múlik (főleg, hogy szerintem manapság fiatalok közül, tízből három valamilyen szintűt varrat magára...).
2012. máj. 17. 12:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valaki csak ettől érzi magát különleges és egyedinek az meg is érdemli a tetkót :)
2012. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!