Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ertelme van az eletnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angyalka)(ati kérdése:

Mi ertelme van az eletnek, ha nem lehetsz a szerelmeddel? Konkret valaszt ki tud adni? Aztan majd en mondom el a velemenyem

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudja a f..szom, hogy mi értelme van. De lehet, ha tudnám sem mondanám el. Vagy nem értenéd meg vagy nem is lenne igaz.

Ki mondta, hogy van neki értelme?

Ne rágódj már ezen. Annyi szép dolog van a világban. Csak rajtad múlik, hogy észre veszed-e....

Mi a rossz neked??

Ne hazudj nekem, hogy semmi pozitívat nem tudsz mondani.

2012. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Feltalálhatsz valamit, ami az emberiség javára válik, persze ha épp ráérsz. Mondjuk én örülnék a gyors csillagközi utazásnak, búslakodás helyett foglalkozhatnál azzal, na?
2012. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkímélem a társadalmat az alkoholfogyasztás okozta problémáktól. Eliszom előlük a piát, ez már pozitív dolog.
2012. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lila nyuszi ***** válasza:

Az, hogy lelkileg fejlődj, eljuss arra a szintre, hogy boldogok is legyetek együtt, lehet ha megkapnád akkor sem lenne tökéletes mert nem vagy még kész rá.

Amúgy meg egyedüli értelme, hogy élvezd az életet, szerelemmel vagy anélkül.

2012. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos, mi a véleményed??
2012. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a ki.szott nóbel-díjad a polcon....

nem jobb mint egy pasi?

2012. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az élet értelme nem feltétlen a párkapcsolat, hanem az, hogy megvalósítsd önmagad, elérd a céljaidat, egzisztenciát építs magad körül.A szerelem múlandó dolog, főleg manapság amikor azt látod pl. itt is, hogy megcsalások , válások mindenütt.Én úgy gondolom, hogy nem szabad a szerelemre és a szerelem hajhászásra alapozni az életed, ezzel nem azt mondom, hogy hülyeség egy kapcsolat, hanem azt, hogy az nem kell ilyen miatt bedepizni.
2012. febr. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 lizzi77 ***** válasza:
Én most vagyok ebben a szakaszban.. mivel nem vagyok együtt azzal, akit szeretek, így kb. semmi értelmét nem látom a legtöbb dolognak... nincs kedvem dolgozni, mert eddig kb. ebből állt az életem.. nincs kedvem tanulni, mert egyrészt dögunalom, másrészt folyton az jár a fejemben, hogy ehelyett inkább vele lehetnék...szép fekete felhő a szívemen...ócska az élet így, na...
2012. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Jan 22.-én elhagyott a párom albérletben éltünk feb végéig maradhatok nincs hova mennem Ő már nem jön vissza mert a szüleihez ment haza.Meg akarok halni de őt az sem érdekelné már nélküle nincs semminek sem értelme nincs ize az ételnek nem süt már le rám a nap hidd el tudom mit beszélek 34 éves férfi vagyok és összetört egy lány akit még mindig nagyon szeretek itt vannak a cuccai de még nem mondta a szemembe hogy nem szeret ha megtaszi akkor halok meg bánatomban.Nekem Ő volt a nagy Ő de elment.Isten miért büntet engem.?
2012. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, miéert hagyott el?:(
2012. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!