Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Elolvastam egy-két levelét a barátomnak. Tudom, hogy egyáltalán nem volt szép dolog, de nem bízom a lányhaverjában.

Figyelt kérdés
Beleolvastam barátom leveleibe és az a lány még próbálkozik nála. Régen lefeküdtek egymással kétszer. A lány megbízhatatlan, szándékosan olyanokat akar "megszerezni" akinek van valakije. Ezeket a barátom mesélte. Viszont az üzenetekben a lány hívja a barátom filmezni, kéri, hogy találkozzanak. Múltkor a barátommal bulizni voltunk, egy kicsit berúgott. A lány megkérdezte, miért tetszik neki ez meg ez a képe, a barátom válasza az volt, hogy mert szereti a szemeit. Volt, hogy akkor like-olta a csaj fényképeit, mikor én nem voltam már elérhető. (Ezt írta az egyik haverjának, azért tudom.) A barátom annyira kedves és normális, hogy sokszor el sem tudom hinni. Érdekes a családja, hosszú kapcsolata nemigen volt. Említette, hogy ennyire még nem szeretett senkit és nem szerette így viszont. Sokszor nem értem, hogy ha ennyire szeret (mert látom rajta), akkor miért léteznek ilyen és ehhez hasonló levelezések.
2012. júl. 23. 23:57
 1/3 AvernusTriad ***** válasza:
Nem bízol a pasidban, elolvasod a leveleit. Hülyeségeken féltékenykedsz. Nem lesz ez hosszú életű...
2012. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyahh jól mondja :D
2012. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha velem barátom ilyet csinálna, azonnal kirúgnám. Nem azért, mert szeretem, vagy nem, hanem azért, mert kutat utánam. Ha valamit nem mutat meg, az azért van, mert nem akarja, hogy tudd. Nem a gyereked, hogy minden lépését tudd! Amúgy meg, ha már féltékenykedésre van okod (ami szerintem nincs), akkor ott már régen rossz. Lesz egy szép nagy veszekedésetek. Jó lenne, ha megtanulnál bízni benne. Valószínűleg azért van veled, mert szeret. Akkor miért is csalna meg?
2012. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!