Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről? 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? 15/F

Figyelt kérdés
2 napja járok 1 lányal aki nagyon szerelmes belém, és 2 hónapja tetszem neki szerintem szép meg jó fej és aranyos is de így nyáron nagyon gáz 1 komoly kapcsi. főleg h nem soká suli ahova szingliként szeretnék menni meg így a barátaim is eltávolodnak tőlem mert nem töltök velük annyi időt mint eddig szingliként.. én szerelmes-nek szerelmes nem vagyok de nagyon tetszik de akkor se tudom mi legyen kérlek, véleményt vagy valami hasznos tanácsot=/

2012. júl. 20. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hülye vagy barátom. Olvasd vissza amit írtál, értelmezd, és egyet fogsz érteni velem.
2012. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hát te hülye vagy.
2012. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző hozzászólóval. 1-2 év és megérsz a párkapcsolatra. Így nem fog menni. Most kicsit ostoba vagy. Bocs.
2012. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Első 2 kommentelőnek kritikáját nem értem xD 3. Szerintem is meg még fiatal vagyok h ien kapcsim legyen de igazábol nincs szívem őt dobni nem tudom hogy legyen =||
2012. júl. 20. 22:57
 5/21 A kérdező kommentje:
És nem azért nincs szívem dobni mert sajnálom mert még is csak tetszik. bonyolult vagyok tudom:D
2012. júl. 20. 22:58
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha olvasod a gyakori kérdéseket, fiúk és férfiak ezreivel találkozol, akiknek mindent jelentene egy nő, aki szereti őket. Ennél nagyobb áldást el sem tudnának képzelni.


Úgy tűnik, képtelen vagy megbecsülni azt, ami kijutott neked. A féktelen dugás, a szingli életmód pedig a huszas évek sajátja, nem a tizenéveseké.

2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Fogadjunk hogy augusztusban leszel 15:D

A nyakamat tenném rá.

2012. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem én nem olyan vagyok aki dugni akar orrba szájba, szűz vagyok de ha akarnám már nem lennék az mert 1 ribanc rám van kattanva akit azért nem kedvelek mert az..... viszont akivel most vagyok az nem az tehát ezért nem tudom mi legyen :|| Amúgy 16 leszek Szeptember-be szóval a nyakadtól bucsuz:D
2012. júl. 20. 23:09
 9/21 anonim válasza:

Nehogy már mások mondják meg(másoktól kérdezd meg) mit kezdjél a kapcsolatoddal...

enyhén szólva gáz.

2012. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
jesszusom..
2012. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!