Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Lassan féléve vagyok a párommal együtt. hétvégente látogat meg, munka után egyből vonatra száll. Feltétel nélkül ismerkedtünk meg, nem voltak kitalálós játékok mint a többi normál embernél. egyszerűen néhány mondat után megszerettük egymást. Tisztel engem, de mikor nemtetszésemet nyilvánítom ki vele kapcsolatban hisztinek tudja be, és az utobbi 3 hónapban havonta egyszer durván szol rám esetekkor. ilyet pl: "minek vered mgada?!,,

kicsit erősnek érzem. egyhónapja volt egy másik eset, mikor beszéltem neki a régi párkapcsolataimról, elmondtam hogy egy fiatalapp fickóval is "jártam", megmutattam neki a arcát képről erre idegességében, aztmondta otthagy. megkérdeztem elmegy-e tőlem, erre azt válaszolta igen. felállt tett képlépést az ágytól majd visszaborult rám, így szólván hogy : "csak vicceltem :-)" szerintem nemviccelt, és rosszul esett. akkor ott, elsirtam magam. leszögezném nemcsaltam meg, nem leveleztem szexuális vagy épp flörtölő tartalommal más férfi ismerősökkel.

még is roppant féltékeny. azzal magyarázza mert szép vagyok szerinte.

nem ez lenne a valódi ok. szerintetek?



2012. júl. 24. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha fél év után már ennyi probléma van az nem jelent sok jót a jövőre nézve.
2012. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem túlérzékeny vagy! ne vedd már ennyire komolyan ezeket a dolgokat, mert emiatt fog elromlani! nem lehet mindig minden 100%-osan tökéletes... akkor ott valami nagy gond lenne szerintem. inkább örülj, hogy olyan pasid van, aki szeret és akit te is viszont szerethetsz! ne lovagolj a semmin. 24/L
2012. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!