Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány már három éve ismerjük egymást ő is oda jár edzésre ahova én és facebookon szoktunk beszélgetni van olyan hogy ha egy jó darabig nem beszélgetünk még akkor is el tudunk beszélgetni mint ha csak tegnap hagytuk volna abba és amikor elköszönünk akkor mindig dob egy szív smileyt meg én is. Utána 3-4 nap múlva megint beszegetünk akkor már nem ír szív smileyt. De már de már mondta hogy menjenek majd abba a suliba amibe majd ő megy meg mindig kedvesen szolit meg vagy beszél hozzám edzésen általában igyekszik mellém ülni az a kérdés hogy bejövök neki kedvel vagy szeret és ezt honnan tudjam? Gondoltam rá hogy megkérdezem de mi van ha mégsem érez irántam semmit csak tetszem neki és semmi komoly akkor én ott maradok egy kínos helyzetben.

2012. júl. 24. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kicsit másképp közeledni hozzá. Mondjuk öleld át, köszönés képpen. A nap folyamán többször is húzd magadhoz. Ha hagyja, akkor 100% a szimpátia. Hívd el valahova magaddal, mondd meg neki, hogy jó lenne ha még többet tudnátok beszélni. Írj neki face-n, ha már kezd hiányozni, mikor elköszönsz nyugodtan küldj smileyt meg szívet. Vagy akár a beszélgetés közben is, ha esetleg mond neked valami kedves dolgot, nyugodtan. Ha tetszik neki akkor szerintem biztos bejövős lehetsz. :)

Harjá!


16/L

2012. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És akkor mii van aha rá írok és van egy párszor amikor nem ír vissza? Átölelni csak edzésen tudom amikor találkozunk de van én vagyok ott először vagy ő
2012. júl. 24. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne parázz. A nagy kérdés az, hogy neked tetszik? Ha igen, akkor kérdezz rá. Ha nem, akkor nem is lényeges. Ha meg nem tudod eldönteni, vagy csak nagyon kicsit tetszik, akkor az első válaszolóval tartok. ;)
2012. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell azonnal rosszra gondolni. Lehet, hogy nincs éppen gépnél vagy esetleg csinál valami mást. De ilyenkor nyugodtan írd oda neki, hogy haragszol rám valamiért, hogy nem válaszolsz? :(

És mivel most már látod face-n hogy ki mikor nézte meg az üzeneted, ezért tudni fogod hogy nem akar válaszolni, vagy nem is látta. :)


16/L

2012. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat :D
2012. júl. 24. 19:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi ténleg megkérdeztem é s kiderült hogy nem látta rendesen :)
2012. júl. 24. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :) Ha szükséged van valamire írj privit! :)

Segítek szívesen, ha tudok! :)


16/L

2012. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jolvan köszi majd lehet irok
2012. júl. 24. 19:42
 9/13 Erdős Viola válasza:
Majd megirhatnád nekünk ha véretlenül bejönnél a csajnak :)
2012. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd megírom de nem két nap lesz :)
2012. júl. 30. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!