Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy még sohasem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt már barátom, összejöttünk, esélyt adtam neki, de egyszerűen nem működött a dolog, mert nem tudtam szerelmes lenni belé, külön is váltak útjaink, pedig a srác már nagyon kedvelt, de én csak nyűgnek éreztem az egészet, mert nem tudtam őt úgy szeretni. Ha azt veszem, sokszor tetszettek már pasik, de szerelmes még sohasem voltam, elérhető fiúba, max. rajongtam nagyon valakiért. Félek így is lesz majd mindig. Mit gondoltok? 18/L
2012. júl. 24. 22:10
 1/7 Hole Hunter ***** válasza:
Nyugi, a lila köd senkit sem kímél...majd jön! :)
2012. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajajj, férfi oldalról én vagyok erre a legjobb példa... (20)
2012. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát még én sem voltam, de a szex azért nagyon jó:) 24F
2012. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem gáz csak fura


én már kétszer:OOOO 16/f

2012. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm. Össze kéne ismertetnelek a volt barátnőmmel, ővele szóról szóra ugyanez a szzori, csak két évvel idősebb nálad. Gáznak nem mondanám, majdcsak eljön a ti időtök is...
2012. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, most hirtelen meglepődtem és meg is nyugodtam kicsit, hogy nem csak én vagyok ezzel így...
2012. júl. 24. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugya ne aggódj, senki nem ússza meg. :D
2012. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!