Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a beteges féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a beteges féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve alkotunk egy párt a barátommal és szinte ennyi ideje együtt is élünk,de betegesen féltékeny vagyok. Elég gyakran msn-ezik és utálom ezt. Bemesélem magamnak hogy biztos lányokkal (mert ugye vannak lányismerősei) beszélget és milyen jól elvannak, míg velem nem beszél órák hosszat. Ez nem csak mostanában van,hanem régebben is volt. Egy ideig jobb a helyzet, de most megint elfog az görcs,ha hallom hogy egyfolytában gépel a mellettem levő ágyon. Tudom hogy én magam kergetem el magam mellől ha mindig felelősségre vonom,vagy rövid pórázon fogom ("már beszélgetni se lehet?"),de úgy érzem hogy egy 24-25 éves férfinak felesleges napi hosszú órákat msn-en lógni. És megőrjít ez a ro.hadt msn :((
2012. júl. 11. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én párom (24) is sokat szokott gépezni ha olyanja van. Közben beszélget ismerőseivel meg ilyenek. A kulcsszó a BIZALOM. Nem is értem h hogy lehettek ennyi ideje együtt ha nem is bízol meg benne annyira sem h nem melletted ülve/fekve írogat nőknek
2012. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem normális,én is érzem :( Csomószor volt hogy majdnem elmentem pszichológushoz,de aztán inkább hagytam az egészet és alább hagyott ez az érzés...aztán újra előjött.
2012. júl. 11. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 3 év alatt nem sikerült magad rávenni akkor valószínűleg sosem fogod tudni
2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Simán sikerülhet legyőznöd a zöldszeműt...csak elhatározás kérdése. Azon felül, hogy meg kéne bíznod a párodban, a legfontosabb talán, hogy elhidd...AZÉRT VAN VELED, MERT TE KELLESZ NEKI! Majd, ha menni akar, akkor el kell engedni.

Az viszont, hogy meddig akar veled maradni, javarészt rajtad múlik. Összefoglalva tehát, olyan legyél, hogy ő akarjon veled lenni! A féltékenység minden normális kapcsolatot megöl...de erre már te is rájöttél. Sok sikert! Üdv.

2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!