Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre legyen hüvelyi orgazmusom? :D

Figyelt kérdés
nevelőanyám mesélte, hogy ő 30 éves korában tudta meg, mi is az igazán jó... remek kilátás. a lényeg, hogy már kicsivel több, mint fél éve szexelünk a barátommal, elég rendszeresen, mégis minden aktus legföljebb 3-4 percig tart, és nem túlzok. én nagyon szeretem őt, de a szexet is. próbálok türelmes lenni vele, eleinte azt gondoltam, hogy én vagyok az első nő a szexuális életében, és még nem tudja szabályozni... a múltkor leültünk, hogy értelmes emberek módjára megbeszéljük, de azt mondta, nem tud vele mit kezdeni, és ő is szomorú emiatt... ő 23, én 28.
2012. júl. 25. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

28 évesen már illene tudni, hogy a hüvelyi orgazmus nagyon ritka. De anélkül is tökéletes orgazmust lehet elérni. Az érzést nem kisebbíti, hogy hüvelyi, vagy nem.


A 3-4 perces aktus elég karcsú. Keressetek meg egy orvost.

2012. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Robi.88. ***** válasza:
ha ilyen korban nem tudja szabályozni az elég gáz, mert még ha 15 éves lenne ok ....
2012. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Robi.88. ***** válasza:
második kör is ilyen rövid neki?
2012. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
No, akkor kettő év még, kibírod! Viszont, ha eluntad, dobj egy privátot! :)))
2012. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem ritka, szerintem! Ez egy tévhit.

Viszont muszáj leírnom: nekem csak úgy van, ha én irányítok. Akkor viszont néha 2 perc alatt (nem vicc!), aztán egyenesen többes, percenként. :D

2012. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, hogy miközben zajlik az aktus, valamelyikőtök izgassa a csiklódat az ujjával. Így egyszerre kétféle orgazmus is megindul a testedben. Hüvelyi és csiklós egyaránt.
2012. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló: elírtam, 18 vagyok:D és ez az "illene tudni" ez nem volt szimpatikus:D attól, hogy neked ritka... nem arra voltam kíváncsi, hogy mennyire gyakori, hanem hogy én hogyan érhetem el:D és tudom, hogy nem könnyű, meg fiatal vagyok még, de gondoltam, hátha megspórolok pár évet egy kis kérdezősködéssel...
2012. júl. 25. 10:52
 8/11 A kérdező kommentje:
robi, kicsit finomabban;D ami meg a második kört illeti... olyankor meg merevedési gondjai támadnak... aztán elmegy a kedvem még a maszturbálástól is:D
2012. júl. 25. 10:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha merevedési gondjai is vannak, akkor keressétek fel az orvost. Az rendben van, hogy a férfiak egy része nem képes másodszorra merevedni, de ez ritka. Próbáljátok meg az orvost, mert az sem teljesen normális, hogy csak 3-4 perc.
2012. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Robi.88. ***** válasza:
Bocsi lehet tul direkt voltam de az tényleg gond ha nem megy neki két kor, jo persze nem 5 perc mulva de mondjuk varjatok egy orat akkor mar tuti jo lesz;)
2012. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!