Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve van barátom, és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve van barátom, és fél éve élünk nemi életet, és sajnos nincs hüvelyi orgazmusom csak csiklói. Nem mondtam el neki. Nagyon gáz, hogy ezzel hazudok neki?

Figyelt kérdés

vagyis 1 v2 szer volt hüvelyi, de az is naon fura volt,mert elején érezztem h most aztán abba mardat:(és sajnos mindig azt mondom a barátomnak h elmentem szexközbe mikor nem is:(, pedig annyira élvezzem vele meg minden olyan jól csinálja, de egyszerűen nem tudok elmenni és hazudok neki, mert egyszerűen már nem tudom a szemébe mondani, hogy "nincs hüveliy orgazmusom Drágám, már vagy fél éve...csak szinleltem, de isteni veled pedig a szex".

És lécci azt se mondjátok, h mért nem mondtam el neki egyből vagy vártam volna még kicsit,nem tom mért nem mondtam el neki, lehet h féltem vagy hülyének nézz vagy cikinek érezztem vagy nem tom, azt most itt tartok, hogy nagyon zavar a dolog! (bár csiklói orgazmusom se volt az elején az is 1-1.5 hónapra rá lett,váratlanul:))

És ugyna olyan a hüveliy és a csiklói orgazmus amikor elmegyek?vagy ott másabb???

Kérlek segítsetek,nem tom,hogy mit tegyek??

Ha elmondanám neki, akkor hogy mondjam el neki?:(Nagyon tanácstalan vagyok:\'( Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!

És Normális válaszokat kérek a hülyék kiméljenek!

Köszönöm előre is,nagyon!!!


2008. júl. 17. 08:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szeintem gáz ha nem mondod el neki, persze nem úgy ahogy leírtad, de ha rákérdez vagy valami akkor ne titkold. Egyébként meg nem értem ova ez a kpkodás, ne sértődj meg de sok fiatal manapság már azt hiszi hogy hú fél év sok és akkor miért nincs, inkább örülj hogy van valamijen, hiszen sok nének semilyen sincs, nekem is pl 1 év rendszeres szexuális élet kellett hozzá annó. Szóval a lényeg hogy gyakorolni kell, meg kell ismerni egymást és saját magad is, ez nem jön csak úgy, meg pár együttlét után, hidd el fél év az nem olyan sok idő. Valamint nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra.

Hidd el azt megérzed ha hüvelyi orgazmusod lesz, mert más érzés, de szerintem a csiklói is nagyon jó.

De egyébként sze közben is van csiklói orgazmusod? Azt ugye úgy lehet elérni hogy szex közben is ingerli a fiú a csiklódat vagy kézzel vagy a testével. Szerintem a hüvelyi orgazmus elég ritka, nekem sem mindig megy, de el tudok jutni szex közben.

2008. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szex közbe nincs csiklói orgazmusom,de szoktam/szoktuk kezzél ingerelni a csikómat.

Akkor elmondjam neki?és ha igen hogy?:S

Vagy még várjak vele....?!

2008. júl. 17. 09:00
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én olyan egy év 3hónapja élek nemi életet a barátommal és mindig kérdezte h én úgy miért nem tudok elmenni...és aztán felvilágosítottam h korántsem béna,csak lehet h én pont beletartozok abba 75%-ba,akik nem tudnak hüvelyileg elélvezni..és semmi gond,van amikor kinyal mielőtt behatolna és akkor elélvezek...vagy jóval utána... és nincs semmi gond..egyébként most elkezdtem hüvelytornázni,és azóta éreztem többször is h sokkal jobb a behatolás és egyszer el fogok tudni menni úgy is...
2008. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mondd el neki,h figyelj szivem,az az igazság h azt hiszem beletartozom a nők azon 75%-ába,akik nem tudnak hüvelyileg elmenni...ne haragudj h nem mondtam még,de olyan lelkes vagy és szégyelltem,nehogy azt hidd h miattad van ez...lehet h később fog sikerülni,de egyelőre most csak a csiklóorgazmus sikerül..
2008. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Lehet....,de nem lesz fura h eddig "eltudtam menni"most meg majd csak Ő?.....olyna fura
2008. júl. 17. 09:16
 6/19 anonim ***** válasza:
de ha izgatja a csiklód,akkor elmész te is,nem?akkor meg?
2008. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De szex közbe nem megyek el!!!

Csak amikor orálisan elégít ki!

2008. júl. 17. 09:35
 8/19 anonim ***** válasza:
na én is így vagyok...mi ezzel a baj?
2008. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

h érted?!?!már kezdek belezavarodni:D

Annyi a bajom, amit leírtam a kérdésemben,olvasd el....

2008. júl. 17. 09:51
 10/19 anonim ***** válasza:

Jajjj mar..

NEkem is ugyanez a problemamm..a baratommal 3 ve vagyok egyutt es talan 2 szer ha volt huvelyi orgazmusom vele,altalaban csiklos sokott nekem is..Szex kozben izgatva van..Es ot nem zavarja..LEhet h massal kell probalkozni h leyen huvelyi orgazmusod..Nekem bejott!!Es Don`t worry be happy!

Puszika :D

2008. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!