Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első kapcsolat nem baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolat nem baj, ha hosszú? Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és már lassan 2 éve együtt vagyok a barátnőmmel. Nekem ő az első és attól félek,hogy 1 év vagfy még annyi se rájövök,hogy nem élem ki magam és szakítunk. Az más aki évekig felpróbálja az összes csajt és végül megáll egynél. Ő kipróbálta az összeset de én nem és félek,hogy majd én is ott leszek 20,21 évesen,hogy nem egy lány mellett akarok lenni,hanem csajozni,és élni. Nem tudom igazából ezt az értheti csak aki ebben a cipőben jár. Szeretnék csajozni,bulizni,nem úgy menni a vonaton vagy a buszon,hogy rá se nézek más lányra. Nagyon sokszor volt már,hogy szemeztem nem egy lánnyal de ennyi nem mentem oda hozzá,mert van barátnőm és szeretem. Pedig ha nem lett volna akkor simán egy menetre jó. Most eléggé fäsznak tűnök az is vagyok de ilyen vagyok és megfogadtam,hogy nem kötöm le magam egy lánynál ahhoz képest szépen együtt vagyunbk lassan 2 éve :)
2012. júl. 25. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
max annyi bajod lesz tőle, hogy nem lesz szépen kifaragva az ágyad, mint a többi férfitársad. (ha érted a célzást)
2012. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen érettlen vagy 1 komoly kapcsolatra. Ha kész lennél rá akkor nem számítana h hanyadik kapcsolat meg hány évesen, nem gondolkoznál azon h de jó is lenne ha nem lenne
2012. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
ha azt érzed, hogy bulizni, csajozni akarsz, tedd meg.kényelemből vagy együtt a barátnőddel, vagy gyávaságból. Vagy, nagyon is jó ez így neked, csak mások, haverok befolyásolnak.Hogy melyik szitu áll fenn azt te tudod igazából, döntsd el.
2012. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2év sok idő...és ha tényleg szereted és eltudnád vele képzelni a "hátralevő életed" akkor csak azért ne szakíts vele, mert, hogy nem élted ki magad vagy, hogy más csajokat fektess meg..
2012. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Értem amit írsz én is ebben a cipőben vagyok csak én lány vagyok 21 éves és több mint 2és fél éve vagyunk együtt. Veled ellentétben nekem meg sem fordult a fejemben, hogy én még szeretném kiélni magam, egyszerűen azért mert én ilyen típus vagyok és inkább foglalkoztat a családalapítás pár éven belül mint a féktelen bulizás és pasizás:)Ennek egy oka van, hogy szeretem és nem érzem azt hogy miatta lemaradtam volna vmiről!

Ha te már most előre félsz ettől, akkor ott komolyabb gondok is lehetnek (ez csak feltételezés). Ha csak a szemezésig mész el azzal szerintem nincs olyan nagy gond, csak próbálj ennyinél maradni! De úgyis érezni fogod, ha már ez a kapcsolat nem elégít ki téged, akkor meg fölösleges szenvednetek!

De azért én szurkolok nektek! :)

2012. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Varga Vivien16 válasza:
100%
szerintem nem is szereted igazán a lányt. az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el..! ha úgy érzed bulizni akarsz, élni, akkor hajrá. egy idő után abból is sok lesz, és majd vágysz a komoly kapcsolatra.. és bizony ez a lány nem hinném, hogy ' visszafogad' ...
2012. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os

miért gondolod hogy az első szerelem mindig véget ér? ez nincs törvényileg leszabályozva, kicsit elhamarkodott kijelentés, szerintem...

2012. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy az első mindig véget ér. Első kapcsolatomban vagyok, akár csak a párom már 5 éve és egyikünk sem érzi lekötve magát. A kérdező viszont éretlen még egy komoly kapcsolatra.
2012. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 számból vette ki a szót, osztom a véleményt.
2012. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!