Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne ezekután tennem?

Figyelt kérdés
Durván egy hónapja vagyunk együtt... 17éves vagyok. Életembe nem volt még ilyen kapcsolatom.. ez más volt mind a többi... egész korán lefeküdtünk.. elvoltunk.. érzésekről sose beszéltünk pedig bennem már kavarogtak elég régóta. Mindig általános dolgokról beszélgettünk. Ott aludtam sokszor... legutobb este aztmondta: aludjak külön térfélen mert ugy kényelmesebben elférünk. ezen kiakadtam... összevesztünk... egy hét után most beszéltünk először és csak annyit mondott h szte nem illünk össze... megkérdeztem hogy ez végleges e, erre csak annyit mondott ő legalábbis igy érez e felől. megbeszéltük a pénteki talit, h beszéljünk erről. Nemtudom mit kéne tennem.. beletőrödni h ez már ugysem lesz jonn.. ugysem akar tőlem semmit, vagy reménykedve elmondani mindent h mért viselkedtem furán..(elfojtott érzelmek miatt) mért volt minden és megkérdezni tőle h adjunk e még egy esélyt ennek... tanácstalan vagyok:(
2009. júl. 16. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele.Azzal nem ártasz,ha vége,akkor a beszélgetés ellenére is vége lesz,de ha nem,akkor ezt az esélyt meg kell adnod magatoknak.
2009. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem hagyd,ha egy fiú ilyet mond akkor már nem túl sokat akar.1 hónap nem a világ vége.kihevered.ja és pont hogy még az elején vagytok h külön térfelen kellene aludnotok:s
2009. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze ez lesz.. csak utálok reménykedni.. na meg a méltoságnak is megkellene maradnia..:(
2009. júl. 16. 00:51
 4/8 A kérdező kommentje:
na meg ha beszélünk utána se biztos h minden oké lenne... 1hónap nem a világ vége.. de az egyik legjobb srácot szalasztanám el az életemben...
2009. júl. 16. 00:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: ha beszélsz vele,az sem garancia semmire és ha tényleg vége,akkor nem marad benned az,hogy mi lett volna ha.... Az,hogy beszélsz vele,nem jelenti azt,hogy a büszkeséged és a méltóságod fel kellene adnod.Nem kell könyörögni!Azt soha!

Azért remélem,hogy rendbe jön minden.Egy hónap is tud fájni.

2009. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nah igen tud.. de még hogy... azért reménykedem mert lehet hüén hangzik annyira megakartam felelni neki h végül nem önmagam adtam.. ezt azért mert nem akartam elbaszni.. és pont ezzel baszom el:S ezt szeretném lényegében mondani neki...
2009. júl. 16. 01:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennél azért próbálj meg nőiesebben fogalmazni :))) De tök jó,hogy tudod hol hibáztál.Ezt néha még a szakítás után hónapokkal sem tudja az ember és elköveti ugyanazt a következő kapcsolatában is.Azt azért hozzá kell tennem,hogy ne csak egyedül magadat hibáztasd!Mondd el,hogy neked mi nem tetszik és ha te megpróbálsz javítani,akkor neki is kéne.Persze ezt mond finoman adagolva,mert a rengeteg szemrehányás nem visz előre.Tényleg egy kalappal neked! :) (első hozzászóló voltam)
2009. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jah.. hát bátorság.. jo h sokan adnak tippet és biztatnak.. jol esik, köszi szépen:) meg persze annak aki felkészit a legrosszabbra is:(
2009. júl. 16. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!