Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve van kapcsolatom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve van kapcsolatom egy ffivel, akinek van élettársa, gyermeke Nem függünk egymástól, és nagyon jól működik a dolog, mindenben megértjük egymást. Vajon lesz ebből komolyabb dolog is?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 18:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az előbbihez ,látod elment a fiatalságom azért,hogy a gyermekeimet tisztességgel felneveltem és csak velük foglalkoztam,meg a munkámmal ez nem elitélendő ugye?!
2008. máj. 7. 16:38
 12/15 A kérdező kommentje:
Az ember míg él remél!
2008. máj. 7. 16:39
 13/15 anonim ***** válasza:

osszegezve a pasinak tenyleg ez kenyelmes.es tenyleg otthagyta volna mar a feleseget, tehat komoly soha nem lesz. biztos h ez neked jo. de gondoltal arra ha veled tortent volna meg ez? h rajojj h a ferjed 3 eve mas novel megcsal?

Tedd amit jonak latsz, de ha tenyleg fiatalos meg ugyes no vagy, akkor miert ragadsz le masodhelyen? miert nem keresel magadnak egy igfazi ferfit? akivel leelheted az eletetd tobbi reszet is? Es ne mindig konyorogj h mikor a masik megunja a feleseget es viszket neki, akkor pont ott legyel h vakard meg.

Tiszteld ennel tobbre magad, biztos vagyok h ebben a korban is kapnal magad melle ferfit! CSak akarni kell

2008. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Könyörögni nem kell, mert nagyon sűrűn nálam van! Egy héten többször is eljön,néha nálam alszik ,és soha nem kérem tőle.

Néha már én is sokallom, mert sokat dolgozom és nagyon elfoglalt vagyok.Egyébként velem is uaz történt,az exemet

egy egyedülálló fiatal hölgy vitte el! És ez nem vigasz, tudom, ez sajnos így alakult,de nagyon szeretem őt és tudom,hgy ő is engem! Az ő kapcs. tabu téma,soha nem beszélunk róla!

2008. máj. 7. 20:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy téged akar, és téged is választana, ha apró jelekből azt venné észre hogy ő kell neked, nem pedig azt hangoztatnád neki, hogy neked így milyen jó.

Én ugyanebben a szituban vagyok ugyanennyi ideje. Most kezdtünk el ábrándozni a közös jövőről, és nemrég született egy kisfiunk is. De hogy marad, vagy jön, ő dönti el. Nem erőltetem, de már tudja hogy vágyom arra hogy eggyütt éljünk hárman.

2008. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!