Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, aki nem panaszkodik egyfolytában valamiért? Van még olyan lány, aki képes önfeledten örülni az életnek?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, munkahelyen, otthon, mindenhol szinte csak olyan lányokkal/asszonyokkal találkozom, akik valamiért mindig panaszkodnak. Komolyan mindig csak a bajt kell sorolni?
2012. júl. 25. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A nők így könnyebbülnek meg. Kiadják magukból.
2012. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a férfiak sem különbek
2012. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van. A barátnőm.

Ha van oka, akkor panaszkodik, de sokkal derűsebb, mint az exem, pedig több oka lenne panaszkodni.

2012. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha a férfiak nem panaszkodnának...

A nők így adják ki magukból. De mint minden esetben, itt is vannak olyanok, akik kevesebbet panaszkodnak, és vannak olyan típusú nők is, akik hosszasan el tudnak rágódni valamin. Ez ilyen.

2012. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha én nem kérdeztem mi a baja? Annyi intelligenciájuk nincs, hogy ha észreveszik hogy csendben vagyunk mi férfiak, akkor ne fárasszanak a gondjaikkal?
2012. júl. 25. 18:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze nem barátnőmre értem, mert nem lennék olyan hogy nem hallgatom meg. De észrevettem hogy az irodában is ahol dolgozom, van két nő és állandóan egymásnak sorolgatják hogy ilyen az élet, meg olyan nehéz meg xar. Én is tudnék mesélni csúnya dolgokat, de férfiként sosem panaszkodom így...nem értem. Totál lehúznak érzelmileg.
2012. júl. 25. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz velük.Engedd el a füled mellet.
2012. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!