Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, hogy mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy mindenkit visszautasítok, aki próbálkozik? Nem nekem való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és egyszerűen nincs olyan ember, akivel el tudnám képzelni az életemet. Csak komoly kapcsolatban gondolkozom, tehát egy éjszakás meg szex kapcsolat szóba se jöhet. Páran hívtak már randira, de én visszautasítottam őket, mert nem jöttek be úgy, mint pasi. Volt már barátom, szerettem is, de megváltozott, más ember lett, ezért vége lett.

Nem tudom elképzelni azt, hogy reggel felkelek és első dolgom az, hogy valakinek üzenjek, meg, hogy egész nap rá gondoljak, és munkából hazajövet fáradtan még találkozzak is vele. Párkapcsolat téren még gyerek vagyok, amúgy más dolgokban már éretten gondolkozom. Nektek mi a véleményetek?


2012. júl. 26. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Még nem készültél rá fel, hogy párkapcsolatban élj. Ez majd idővel változni fog, nem kell aggódni.
2012. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont nem gyerek vagy párkapcsolat terén, hanem éretten gondolkozol.
2012. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Végül is jól jártak azok fiúk, hogy nem jöttek össze veled. Én biztos nem akarnék egy ilyen "éretten gondolkodó" barátnőt. Várj azt itt máshogy hívják. Prűd.
2012. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem kell elkapkodni, majd eljön az ideje... nyilván úgy cselekedj, ahogy jól esik
2012. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis kell aggódni, mert én is ilyen voltam 19 évesen és most 26 évesen is ugyanez van, csak már kicsit meg is keseredtem. Nem fog magától változni ez. Magától csak rosszabb lesz, mint a kikezeletlen betegség. Ha nem akarsz úgy járni, mint én (24 évesen beflasheltem ,hogy lesz egy barátnőm, nagyon kár volt, mert úgy kirúgott, hogy csak úgy porzott a valagam) azóta meg alá is írtam magamban, hogy hát akkor nekem ez nincs. Szerintem mindenképp menj el pszichológushoz, nem mintha bajod lenne, nem azért, csak valaki akivel rendszeresen beszélhetsz erről és segíthet.


26/F

2012. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Sajnálom, de most egy nagy baromságot írtál. Mi köze ennek a pszichológushoz? Attól, hogy 19 évesen még nem akarsz párkapcsolatot, nem azt jelenti, hogy bolond vagy,
2012. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De. Azt jelenti. Mikor akar elkezdeni? Mikor 30 éves szinglik már egy gyilkossal is összeállnának, hogy ne legyenek egyedül.
2012. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nos, én azt ajánlom, hogy a következő fiú, aki kicsit is szimpatikus, azzal találkozgass. Próbáld meg vele. Hátha megváltozik a véleményed ilyen téren, vagy esetleg beleszeretsz. Ha semmi változás, akkor meg hagyd, majd egyszer csak ráébredsz, hogy xy, akit már 4 hónapja ismersz milyen kis helyes, és kedves, és tetszik neked... Szerintem ne aggódj. Jobb, mintha minden nap mással lennél, más ágyában ébrednél.

L16

2012. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem ezzel csak én vagyok így. Kicsit megnyugodtam.

Tanácsot nem tudok adni, én is arra tippelek hogy nem vagyok/vagyunk érettek egy párkapcsolatra. 19L

2012. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már miért állna össze egy gyilkossal? Ne mondjatok már ekkora orbitális ostobaságokat. Most zavar, hogy ő megvan egymaga? Én 23 éves koromig nem akartam kapcsolatot, akkor találkoztam a jelenlegi párommal, és azonnal megváltozott a véleményem. Azóta is boldogan élünk.
2012. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!