Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire szeret? Ez már inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szeret? Ez már inkább betegség szerintem TOVÁBBLENT

Figyelt kérdés

a srác elég gyerekes!! kb 2 hónapja járunk, ma találkoztam vele, és 'próbáltam' szakítani vele elmagyaráztam neki h nekem ő már csak olyan mint egy barát és nem szeretem, persze ezt normálissan és nem bunkón elmagyaráztam hogy vége, de nem engedettel, megfogta a kezem és húzott.. mondtam neki hogy én inkább most el akarom hagyni mert ha utána nem akarok más valaki miatt szakítani akit télleg szeretek.. mire neki kb annyi volt a válasza hogy nem meg hogy mekkora bunkóvagyok és bokánrugott-.- meg közbe bementünk a temetőbe, közbe esett az eső, meg villámlott is.. végig csak magyaráztam neki h ennek igy nincs értelme, aztán ő meg olyanokat mondogatott h most legszivesebben megölne (nemtom h mennyire komolyan gondolta) meg rá akart lökni a sírra, énmeg mondtam neki hogy ezekután többet ne szóljon hozzám aztán elkezdett ölelgetni meg puszilgatni meg elkezdte magyarázni h ő ilyen, nem tehet róla.. meg utána megint elkezdtem neki magyarázni h de ennyi vége aztán megint elkezdte -.- kb 3 órán keresztül kint voltunk a temetőbe mert nem engedett haza, mondtam neki h engedjen el de ő meg megszorította a kezem és nem engedte el, meg hogy őt nem érdekli csak béküljünk ki.

végén csak ugy tudtam eljönni hogy azt mondtam hogy jó csak had mennyek már haza.. ezmár inkább beteges:SS lehet rajta valahogy segíteni vagy mit csináljak?:(

15/L


2012. júl. 26. 21:46
1 2
 1/12 Pendulum92 ***** válasza:

Szólj szüleidnek, vagy rendőröknek, vagy valakinek.

Igen, ez beteges.

2012. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyökér ez a gyerek. Éretlen és lassú felfogású. Ne keresd a társaságát. 15/f
2012. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pendulum92 ***** válasza:

persze rendőröknek csak akkor ha durvulna a helyzet, vagy fenyegetőzne.

Ez egy beteg ember sajnos. Nme tudsz mit tenni :)

2012. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pendulum92 ***** válasza:
20/F *
2012. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de olyan rossz igy látni:( és még csak 'gyerek'.. ajj nemtom tudom h nincs rendben ez igy..:/
2012. júl. 26. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet attól fél hogy nem lesz neki más. Kitudja...
2012. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pendulum92 ***** válasza:
hány éves amúgy ő?
2012. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, ők majd kitalálnak valamit. Helyre teszik, az ilyet nem szabad hagyni. Mi az, hogy megölne? Amikor nekem mondott ilyet valaki az csak azért mondta mert primitív volt és ezzel akart megijeszteni.
2012. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezért kell megválogatni, hogy kivel is kezdünk kapcsolatot. Ha valakit két hónap után "már nem szeretsz", akkor sosem szeretted igazán. Addig ne gyere össze senkivel, amíg nem érzed biztosra a dolgot, és tudod, hogy 2 hónap után nem fogod eldobni.

Amúgy gyerekek vagytok még mindketten, amilyen nagyon szeret most téged, olyan gyorsan el is fog felejteni.

2012. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy szeret téged, és attól fél, hogy nem lesz neki más barátnője. Mond meg neki, hogy a barátja maradsz, de nem párkapcsolat, hanem csak haver szinten.
2012. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!