Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményeket? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményeket? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval az interneten(nem társkereső), aki 2 évvel idősebb nálam, külföldi. 1200 km van köztünk, nem beszél magyarul. Nagyon jól megértjük egymást, sok közös gondolatunk van. Megbeszéltük hogy a nyáron találkozunk. Már több mint fél éve, lassan egy éve lesz, hogy megismertem, de a kapcsolatunk kezd "ellaposodni". Minden nap beszéltünk, sokszor kameráztunk, leveleztünk, telefonáltunk, de már ha elutazik egy hétre nem is szól róla. Azt is megbeszéltük, hogy amennyire lehetséges ez interneten keresztül többet érzünk mindketten a barátságnál, de ehhez találkoznunk kéne. Lassan vége a nyárnak és nem akar jönni. Én meg csak fölöslegesen őrlődök, várok rá, elszalasztok lehetőségeket és tönkreteszem magam. Mit gondoltok, mondjam meg neki hogy fejezzük be, mert nem mehet ez így tovább? Vagy inkább várjak még..?
2012. júl. 27. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szilvásgombócot, mert azt szeretem.
2012. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Már jött volna,ha tényleg akar,a másik,hogy túl sok a távolság. Nekem is volt ilyen,csak mi összejöttünk M.O.-n,aztán hazament Angliába. Egy darabig ment, de nekem is kevés volt,hogy 3-4 havonta találkozunk meg neki is. Így vége lett hamar. Felesleges várnod,csak kicsinálod magad vele.
2012. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez már az elején veszett dolog volt. Tudom, hogy ne irányíthatjuk az érzelmeinket, de fogd föl úgy, hogy ez csak egy internetes kaland volt. Ha tényleg ennyire nem tudok közös nevezőre jutni a találkozást illetően, akkor fölösleges erőltetni. Na meg amúgy is, mi lesz ha találkoztok? Egymás nyakába borultok, és utána? Utána megint egy évig semmi közelség?

Felejtsd el, szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2012. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom én hogy ez lenne a helyes, és már régen meg kellett volna tennem, sőt el se kellett volna kezdeni. De nem tehetek róla... Valószínűleg ma megbeszélem ezt vele, mert egyikőnknek sem jó így. Neki sincs rendes élete meg nekem sem, csak tönkretesszük egymást. És ha most találkoznánk, nem tudnánk nyilván hetente, havonta találkozni, nekem a suli, végzős leszek, neki dolgozni kell.. Szóval nyilván nem menne hosszú távon, bár jövő nyáron költözök ki, de az is rengeteg idő, és így is féltékenykedünk, pedig nincs köztünk "semmi".
2012. júl. 27. 11:44
 5/5 anonim válasza:
Felejtsd el! Ismerkedj a környezetedben ott is találsz majd egy olyan fiút aki mindig alrébb fog tenni ezért felesleges akár hónapokat is várnod, hidd el!
2012. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!