Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegek ezek az okok a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegek ezek az okok a szakításhoz?

Figyelt kérdés
A párom minap megtaláltam egy társkeresőn azt mondta csak ismerkedni van fent, valamint rendszeresen eljár bulizni a haverjaival és csajokról áradozik hogy ő meg ő milyen szép, meg hogy megd..gná őt és őt. Ezen kívűl még úgy volt hogy most én is megyek buliba vele, de utolsó pill.ban lemondta, mondván h változott a hely és én oda úgy sem mennék el. A haverja elárulta nekem h erről szó sincs csak inkább egy másik party-ba mennek ahova nem akar engem vinni mert tele lesz csajjal. KÉSZ vagyok már ettől a szánalmas kis köcsögtől legszívesebben elküldeném jó messzire... de az olyan snassz lenne :/ egy 19 éves csaj, és ő 25F
2012. júl. 27. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezek elegendő okok. Hacsak nem ez a te életed, hogy ilyen kapcsolatban élj, még akkor is ha ezt dobod... találsz még sok ilyet akivel nem leszel boldog...
2012. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én már a társkereső után elküldtem volna!
2012. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt szoktam mondani, hogy a problémákat meg kell oldani egy kapcsolatban, és most az a megoldás, hogy KÜLDD EL ODA AHOVA VALÓ, MAJD MENEKÜLJ AZ ILYENTŐL ÉS SIHA TÖBBÉ NE NÉZZ VISSZA!!!!

És itt most nem számít, hogy szereted-e, vagy bármi más, nem hagyhatod magad tovább megalázni. Majd találsz olyat, aki megbecsül...

2012. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Tehetnél valamit mielőtt csak úgy simán elküldöd..például menj el vele bulizni és flörtölgess az orra előtt más pasikkal:)ezzel nem azt akarom mondani, hogy süllyedj le az ő szintjére, de szerintem neked is jól esne.
2012. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy te hogy találtad meg a társkeresőn? Csak nem te is ugyanazt csináltad amit ő? :P
2012. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem, Kedves utolsó egy véletlen folytán barátnőm mutatta a kiszemeltjét, aztán csak úgy szórakozásból nézegettünk más pasikat is. És lám ő is köztük volt....
2012. júl. 27. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mielőtt megcsaláshoz fajul a dolog.
2012. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hagyd ott, találsz majd normálisat.


F26

2012. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kis k*csögként nyilatkozol róla, az már mindenképp elég. :) Szerintem is dobd ki.
2012. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!