Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A homlokpuszi tényleg mély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homlokpuszi tényleg mély szeretetet jelent?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkodtam rajta, meg persze alapjáraton klisé is ez.

De barátomon észrevettem,hogy ahogy telik az idő,amit együtt öltünk,ez most másfél évet jelent, egyre többször ad gyengéd homlokpuszit.

Nem hinném,hogy ez rossz,meg a tüzes szerelem múlása,inkább az erősödés,összetartozás.

Szerintetek?


2012. júl. 27. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval vágysz egy olyan fiúra, barátra, aki homlokpuszit ad? Sok sikert. Remélem rátalász, arra a srácra.
2012. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

vagy a mély szeretet eljátszását.

én is csináltam már csomószor pusztán manipulációs céllal,mert tudtam,hogy azt hiszi a csaj,hogy ezt jelenti.

közben meg arra gondoltam,végre megduglak te szemét.

2012. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok de ugyan úgy homlok puszit adok mindenkinek..
2012. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Homlokpuszit a tisztelet jeléül adnak. Nem tudom honnan vetted ezt. Érdekes. Szerintem semmi intimitás nincs benne.

De ne legyen igazam. Én tuti nem adnék ilyet a barátnőmnek, vagy barátomnak se. Majd a kislányomnak meg az unokáimnak... Vagy a Dalai Lámának :D

2012. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
88%

Igen. Édes pasi lehet aki úgy is érzi.


Off: De sok a patkány...

2012. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem hinném,hogy munka közben,amikor végre le tudunk ülni,és 3percre együtt vagyunk éppen manipulálni akarna.

meg másfél év után az "úgyis megduglak"nak sincs sok értelme...

2012. júl. 27. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:

nm tom én 1 hét után adtam homlokpuszit a bnőmnek, de van benne igazság azért:)

jobban szerettem/szeretem 1 hét után mint bárkit.

sokra mentem vele...:D:S

2012. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi időben 2x kaptam homlokpuszit:

1. A pasi így jelezte, hogy nem akar tőlem semmit.

2. Egy haverom beleivott a sörömbe, és így köszönte meg.


Semmi intimitást nem érzek benne... én nem szeretem a homlokpuszit. Az persze más, ha a homlokom után az egész arcom végigpuszilgatja... :)

2012. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!