Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet megtudni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megtudni hogy a pasi csak azért akar járni hogy legyen valakije?

Figyelt kérdés

és nem azért mert beleszeret az emberbe vagy ő az aki kicsit fontosabb a többi nőnél?

annyi ilyen sráccal találkoztam mostanában... én nem erőltetem a randi dolgot, elég óvatos is vagyok és csak olyannal randizom eleve aki valamiért tetszik.

de ezekről kiderül hogy minden velük útba akadó lánnyal randiznak meg kapcsolatot emlegetnek és kezdem úgy érezni hogy selejt vagyok és nem a személyiségem kell csak egy bizonyos szervem.

mindig laza ismerősként indítok, közös társaságban beszélgetünk, blabla ... és akkor írnak hogy találkozzunk haverilag, letudjuk, meg még párat. és akkor írnak hogy legyen már randi vagy kapcsolat pedig említem mindig ezeken a baráti beszélgetéseken hogy én nem akarok kapcsolatot (vele :) ) és akkor ebből tudom hogy oda se bagóztak rá amit mondtam. hogy tudnak olyannal járni, akinél nem érdekli őket hogy az illető mit beszél?


2012. júl. 28. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan abból lehet megtudni, mint a nőknél
2012. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy miből?

Nem látod rajta a szenvedélyt, a csodálatot, nem érdeklődik irántad különösebben és nem segít, ha bajban vagy.

2012. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és akkor írnak hogy találkozzunk haverilag, letudjuk, meg még párat. és akkor írnak hogy legyen már randi vagy kapcsolat pedig említem mindig ezeken a baráti beszélgetéseken hogy én nem akarok kapcsolatot (vele :) ) ------>> és akkor te ebből tudod hogy oda se bagóztak rá amit mondtál.


Miért? Miért gondolod ezt?

szerinted miért akar randizni valaki, és , vagy kapcsolatot veled?

Nem lehet h ezt súlyosan félreérted?

Már ne haragudj de úgy gondolom, hogy attól h ezt akarják, PONT ezért akarnak komolyabbat.


Nem figyeltek rád? szerinted akkor minek akarnának kapcsolatot?

2012. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as, te értettél valamit súlyosan félre. én mondom nekik hogy nem akarok kapcsolatot, de ők nem figyelnek oda arra amit mondok és később bepróbálkoznak.

hogy értenék félre ilyen mondatot hogy "nőként tekintek rád, szeretnék randizni veled" ... mondd, hogy lehet ezt még máshogy értelmezni?

2012. júl. 28. 18:48
 5/10 Ivan Iljics ***** válasza:

Ezeken a "haveri" találkozókon nyilván jeleket adsz nekik és ezért azt gondolják hogy te is többet szeretnél.


Nem, dehogy. Gondolod te. De sajnos úgy tűnik hogy a legtöbb lánynak halvány gőze sincs arról hogy mi "jel" és mi nem az.

2012. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

és mik jelek pl.?

csak hogy ne kövessek el újra ilyen hibát, esetleg

2012. júl. 28. 19:15
 7/10 Ivan Iljics ***** válasza:

Hát, lehetőleg:

1, Ne adj neki ajándékba semmit.

2, Hozzá ne érj. Futólag se.

3, Ne bókolj neki.


Ha nincs annyi EQ-d hogy magadtól tudd mik a jelek akkor ha ezt a hármat betartod akkor nem lesz gond.

2012. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát pedig nem adok ilyen jeleket O.o

sosem voltam az az érintős fajta, a barátaimat sem szeretem fél m-nél közelebb engedni magamhoz.

bókolni meg csak akkor szoktam ha valami nagyonnagyonnagyon tetszik - rajtuk meg nem volt olyan, nem véletlen akartam laza ismerettséget

2012. júl. 30. 01:28
 9/10 A kérdező kommentje:
ajándékot meg minek adnék olyannak akit láttam vagy 3x az életben? :D
2012. júl. 30. 01:28
 10/10 Ivan Iljics ***** válasza:

Jó, akkor veszélyesen jól nézhetsz ki és mindegy mit mondasz vagy teszel, bepróbálkoznak.


Gondolom akkor valami másfajta "jelzést" vagy nem is tudom mit mutatsz amiből azt gondolják hogy zöld útjuk van.


De valószínűleg én vagyok a hülye, nem értem a helyzeted és nem kéne osztanom az észt... Mindenesetre igyekszem.

2012. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!