Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok most a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok most a helyemben? Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelt kérdés
kezdem az elején. külön faluban élünk, tegnap előtt engem kihívtak a barátnőm este de nem mentem ki a barátom miatt mert egész nap nem is beszéltünk mert dolgozott. (szerintem meg is sértődött volna ha kimegyek) Tegnap este őt is kihívták a haverjai piálgatni, kicsit össze is vesztünk mert megmondtam. h nekem ez rosszul esett. Elment! És egész este nem jelentkezett még ma reggel sem!
2012. júl. 29. 07:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Múltkor amikor én kimentem ő meg volt sértődve, hogy nem értem haza éjfélre.
2012. júl. 29. 07:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapból, ne szóljatok bele egymásnak ki mikor megy a bnők, barátokkal eljárni. Akármilyen kapcsolat, max ezután jöhet. Először is ezt fogadd el. Nincs annál idegesítőbb amikor a másik irányítani próbál és hisztizik a semmin.
2012. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Uristen de gyerekesek vagytok mind a ketten... Egy kapcsolatban élni nem azt jelenti hogy elkell hanyagolni a barátokat. Ha ő a barátaival akar lenni akkor legyen,ha te meg a barátnőiddel akarsz lenni akkor azokkal legyél.Ezen megsértődni...
2012. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy neked ugyanolyan érzés ha ő megy a haverjaival mint neki ha te mész a barátnőiddel el szokjátok meg
2012. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!