Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam 4 év után. Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam 4 év után. Olyan nehéz. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Fájdalmas nagyon,elveszítettem őt,már nincs remény.Én akartam így,mert már nyújtott nekem semmit sem amiért érdemes lett volna benne maradni ebbe a kapcsolatba.Amikor kimondtam,hogy vége láttam a szemébe a bánatot,és könnyes volt.Belátta ő is,hogy talán így a legjobb...mondta,hogy nagyon szép volt velem ez a 4 év...Sajnálom...én nem így terveztem.Az elsők voltunk egymásnak minden téren.Ezért is gondolom,hogy nehezebb lesz elfelejteni.A barátnőimmel nem lehetek folyton...most 7végén nem jön senki sem bulizni.Egyedűl nem mhetek el mégsem...Mit tegyek,hogy jobb legyen?Szedjek fel egy pasit?!!20/L
2009. júl. 17. 10:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

szerintem előbb pihentesd a dolgot. (mármint a pasizást)

ha ennyire komoly és mély, tartalmas kapcsolat volt, én biztos "gyászolnám" egy ideig. szerintem egy-két hónapig foglalkozz csak magaddal.

2009. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindig ezt mondom és nekem is ezt szokták tanácsolni: Idő, idő, idő. Csak az segít majd és enyhíti a bánatod.

L, 18

2009. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomnak is 4 év után lett vége.Mi is elsők voltunk egymásnak és az első szerelem volt amit nagyon nehéz elfelejteni!Sokáig eszemben volt de engem igazán az hozott rendbe,hogy összejöttem egy sráccal.Aki teljesen más volt mint az exem.Külsőleg és belsőleg is.Már 10 éve együtt vagyunk de az első szerelmemet soha nem felejtem el.Szakításunk után 6 évvel egymásra találtunk az iwiw-en.Néha írogatunk egymásnak.De már csak egy szép emlék!És örökre lesz hely neki a szívemben!
2009. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azzal vagy együtt akivel anno összejöttél felejtés gyanánt?mert akkor csak renbe hozott...igen az eslő szerelem az nagyon fájó ha elmúlik.és hogy gondolsz vissza rá?
2009. júl. 17. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen még mindig azzal vagyok akivel csk azért jöttem össze annó,hogy elfelejtsem az első szerelmemet.Mondjuk nem tudta,hogy azért jöttem össze vele,hogy segítsen felejteni.Akkor mondtam el csak neki mikor már teljesen biztos voltam benne,hogy ne érzek semmit az exem iránt.Azt mondta akkor,hogy ha ezt tudja akkor elhagyott volna.De akkor már 1 éve együtt voltunk és nagyon szerelmesek voltunk!:)Született egy kislányunk is azóta.

Hogy hogy gondolok rá?Jó érzéssel és csak a szép emlékekre!Minden téren ő volt az első és gyönyörű volt!De nem mentem volna vissza hozzá!

Ez az élet rendje!Az első szerelemnek el kell múlnia!

Kitartás!Most még fáj de hidd el nem sokáig lesz így!

2009. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most látom csak milyen ügyesen fogalmaztam!:D:D

Bocsi!

2009. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát köszi :)csak küszködök a könnyeimmel,nagyon fáj...úgy érzem sosem talál rám a szerelem...
2009. júl. 17. 11:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden eddigi kérdésedet elolvastam, és válaszoltam is. Tudod, én vagyok aki ugyanilyen cipőben járt, ugyanúgy 4 éves kapcsolatnak vetettem véget, csak én 19 évesen. Én is nagyon ragaszkodtam hozzá, mi is az elsők voltunk egymásnak és az exem el is akart jegyezni. Hidd el, hogy tudom min mész keresztül, de egy válaszban csak azt tudnám írni, amit eddig is. Hogyha szeretnéd, akkor MSNen beszélgethetünk, csak írj nekem e-mailt a címeddel :) Ha Budapesti vagy akár bulizni is elmehetünk ketten csajok ;)


20/L

2009. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :) írtam email-t:)
2009. júl. 17. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:

11:32 vagyok.

Jól írta az előttem szóló!Menj bulizni!Beszéld ki magadból!Ezek az egyetlen dolgok amiket megtehetsz,hogy enyhüljön a fájdalom!És a sírás is segít!Az lenne neked most a legjobb ha lenne melletted valaki aki meghallgat és megnyugtat!Nekem annak idején az öcsém mellettem volt.Ne maradj egyedül mert az nem lesz jó!Hívj magadhoz egy barátnődet akinek kibeszélheted magad!

Nem kell sok idő és ha eszedbe jut nem a sírás fog fojtogatni hanem mosolyogni fogsz,hogy milyen szép is volt!Csak ne hagyd el magad!Ok?Az idő segíteni fog neked!:)

2009. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!