Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnomet 2 eve ismertem meg kulfdon, itt is dolgozunk. En 27 o 40 (nem eliras). Elso ket hetet leszamitva egyutt elunk gyakorlatilag nem volt nap hogy ne latnam akar egy napra is (nagyjabol). Azzal kezdodott hogy az exet emlegette (az szinten 27) wtf?

Figyelt kérdés
ez mindennapossa valt, kezdtem megunni de megis szeretem elviseltem. tegyuk hozza eleg lusta tipus, viszont tisztasagra manias. en szerinte koszos vagyok es napi 3x kellene tisztalkodnom de amugyis a szam is budos meg egyebkent is milyen szar munkam van es miert nem valtoztatok rajta. ezt naponta megkapom es alap. az is alap hogy o viszont mindenfele indokkal visszamondja a munkafelkereseket az mondjuk nem baj hogy en dolgozok 60 orat per het. azon mar tul vagyok hogy gyerekkel zsaroljon (mar hogy neki kell tolem), es gyurut is kapott (korabban mint terveztem), a hazassaggal zsarolas se annyira uj viszont kezd kb elegem lenni az egeszbol. hogy lehet egy ilyen viselkedesformat hatastalanitani?
2012. júl. 30. 00:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
sajnos tul komplex az ugy, kerlek kerdezzetek.
2012. júl. 30. 00:04
 2/23 anonim ***** válasza:
Passz, nem tudok tanácsot adni. Én nem tűrtem volna, már jóval előbb valszeg.
2012. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
úgy tedd tisztába az ügyet, hogy tárd elé problémákat... ha szeret, elfogad, úgy ahogy vagy...
2012. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok a türelmedhez, hogy eddig kibírtad!

Én ilyen beszólogatásnak a tizedénél elhajtanám.

Én ezt a módszert ismerem a hatástalanításra, kizárom az életemből az ilyen embereket.

Időpocsékolás foglalkozni velük!

2012. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
az a baj hogy kb mindennel problemaja van amit csinalok semmi sen jo, en szerinte mindenhez hulye vagyok, beteges es indokolatlan feltekenysegi rohamai vannak, annyi minden van hogy nem jut egyszerre eszembe :/
2012. júl. 30. 00:10
 6/23 anonim ***** válasza:

Amikor a férjem rossz passzban van, és semmi nem jó neki. Rossz kaját csináltam, meg nem csinálok itthon semmit, ügyetlen vagyok...stb. Én mindig azt mondom neki, hogy: Magadra vess, egy ilyen kétbalkezes lányt vettél feleségül.

Nálunk ezzel le is van zárva, mert rájön, hogy tényleg feleslegesen bánt.

2012. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezt úgy lehet hatástalanítani, ha kitakarítod az életedből
2012. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
az adu altalaban a hazassag hogy ha nekem olyan fontos meg szeretem miert nem veszem el (hangsulyozom 2 eves kapcsolat), sot ez szerinte egyenesen az o megtagadasa, az ezekbol kialakulo vitakban a 'k anyad' 'mocskos fereg' es hasonlo frazisok hangzanak el
2012. júl. 30. 00:14
 9/23 anonim ***** válasza:
jesszus...hajítsd ki!
2012. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
az baj hogy ahol es amivel tud zsarol, multkor nem birtam es hamarabb akartam eljonni meloba, elrakta a cipoimet es mindent ami nelkulozhetelen ahhoz hogy eljojjek onnan. magam sem hiszem el, iszonyat mintha egy szar remalom lenne...
2012. júl. 30. 00:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!