Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnomet 2 eve ismertem meg kulfdon, itt is dolgozunk. En 27 o 40 (nem eliras). Elso ket hetet leszamitva egyutt elunk gyakorlatilag nem volt nap hogy ne latnam akar egy napra is (nagyjabol). Azzal kezdodott hogy az exet emlegette (az szinten 27) wtf?

Figyelt kérdés
ez mindennapossa valt, kezdtem megunni de megis szeretem elviseltem. tegyuk hozza eleg lusta tipus, viszont tisztasagra manias. en szerinte koszos vagyok es napi 3x kellene tisztalkodnom de amugyis a szam is budos meg egyebkent is milyen szar munkam van es miert nem valtoztatok rajta. ezt naponta megkapom es alap. az is alap hogy o viszont mindenfele indokkal visszamondja a munkafelkereseket az mondjuk nem baj hogy en dolgozok 60 orat per het. azon mar tul vagyok hogy gyerekkel zsaroljon (mar hogy neki kell tolem), es gyurut is kapott (korabban mint terveztem), a hazassaggal zsarolas se annyira uj viszont kezd kb elegem lenni az egeszbol. hogy lehet egy ilyen viselkedesformat hatastalanitani?
2012. júl. 30. 00:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Rúgd már ki ezt a hülye pixcsát!
2012. júl. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem tudsz tőle megszabadulni???!!!

Nem lehetsz ennyire töketlen homár!!!

Nyilván egy ilyen sárkánytól nem lehet egyszerűen megszabadulni, de az ő fegyvere a rinyálás, meg a fenyegetőzés!

Az lebegjen a szemed előtt, hogy amikor sajnáltatja magát, az mind annak az alattomos tervnek a része, hogy egy életre magához láncoljon!

Ha fegyverrel fenyeget, vagy ilyesmi, jelentsd fel, vagy veresd meg valakivel, ha meg csak pofázik, meg nyüszít, azt engedd el a füled mellett, várható, hogy balhézni fog.

Szard le, ne törődj vele, b.aszd ki mint macskát szarni!

Nem lehetsz ekkora papucsállatka, hogy ennyire se vagy képes!!!

2012. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"fenyegetozes es sirasrivas jott reakciokent amire termeszetese megesett rajta a szivem..."


Mert?

Ezek a részéről ugyanolyan bevethető fegyverek, mint ha késsel ugrana a torkodnak, annyi, hogy ezek csak szavak.

Nem megsajnálni kell, hanem leköpni. Térjél már magadhoz!!!

2012. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!