Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnomet 2 eve ismertem meg kulfdon, itt is dolgozunk. En 27 o 40 (nem eliras). Elso ket hetet leszamitva egyutt elunk gyakorlatilag nem volt nap hogy ne latnam akar egy napra is (nagyjabol). Azzal kezdodott hogy az exet emlegette (az szinten 27) wtf?

Figyelt kérdés
ez mindennapossa valt, kezdtem megunni de megis szeretem elviseltem. tegyuk hozza eleg lusta tipus, viszont tisztasagra manias. en szerinte koszos vagyok es napi 3x kellene tisztalkodnom de amugyis a szam is budos meg egyebkent is milyen szar munkam van es miert nem valtoztatok rajta. ezt naponta megkapom es alap. az is alap hogy o viszont mindenfele indokkal visszamondja a munkafelkereseket az mondjuk nem baj hogy en dolgozok 60 orat per het. azon mar tul vagyok hogy gyerekkel zsaroljon (mar hogy neki kell tolem), es gyurut is kapott (korabban mint terveztem), a hazassaggal zsarolas se annyira uj viszont kezd kb elegem lenni az egeszbol. hogy lehet egy ilyen viselkedesformat hatastalanitani?
2012. júl. 30. 00:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Rémálom? Neked erre van szükséged?
2012. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kapuzárási pánik, azért sürgeti, meg azért zsarol.

Te valami mazochista lehetsz, ezt normális ember 3 másodpercig se tűrné.

2012. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

...de amúgy meg is érdemled, ha eltűröd.

Mindenkivel annyit lehet megcsinálni, amennyit hagy.

2012. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
mielott ennyire eldurvult volna a dolog en mar kezdtem szexualisan is eltavolodni tole ezt azota is kapom hogy en biztos undoritonak tartom (testileg), ami egyaltalan nincs igy csak valljuk be ilyen vitak utan kinek van kedve...
2012. júl. 30. 00:21
 15/23 A kérdező kommentje:
van mar neki lanya, 18 eves.
2012. júl. 30. 00:22
 16/23 A kérdező kommentje:
egyszeruen sakkban vagyok tartva mar megprobaltam otthagyni olyankor fenyegetozes es sirasrivas jott reakciokent amire termeszetese megesett rajta a szivem... tudom hogy en vagyok a barom de akkor se latok esszeru megoldast arra hogy veget vessek ennek, pedig mar minden vagyam az.
2012. júl. 30. 00:26
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igazából elfogadható számodra, hogy a barátnőd így kezel.
2012. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
kulso segitseg nelkul nem tudok megszabadulni tole.
2012. júl. 30. 00:44
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem 10 év után jött a semmit sem csinálok jól. Korábban még az volt a baj, hogy túl sokat dolgozok... Aztán egyik pillanatról a másikra nem dolgoztam eleget. Már az is baj volt, hogy hogyan mondok valamit. Tehát már lassan az is baj volt, hogy levegőt veszek.

Nekem nem hiányzik, hogy feleségem/barátnőm ok nélkül b@szogasson. Ha van oka, akkor mondja meg nyíltan! Elváltunk. Biztosan nem ez volt a célja, de nem bírtam tovább elviselni.

Két év után már elképzelhető a házasság. Én talán 5 év után házasodtam... de most 1 év után is elvenném a barátnőmet.

Ha 2 év után ez eszedbe sem jut, akkor jobb szakítanotok.

2012. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
pontosan azert nem hajlok hazassagra mert tudom hogy az egvilagon semmit nem valtoztatna azon ahogy hozzam all es tudom hogy rogton eloallna valamivel amit ha nem teljesitek ez es az lesz a kovetkezmenye. raadasul ennyi szarsag utan nem is tudnam oszinten kimondani az igent. talan ha par honapig nem szolna hozzam innentol kezdve... nemtudom kilatastalan.
2012. júl. 30. 01:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!