Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehet élni egy szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet élni egy szakítást?

Figyelt kérdés
barátommal 3 éve voltunk együtt, ma szakított velem telefonon, hogy elege van a féltékenykedésből és ő így nem tud élni, egyszerűen elege van belőlem. Igaz, hogy féltékeny vagyok de szinte alig találkoztunk mert mindig dolgozott. Belül szétszakadok a fájdalomtól, mert iszonyatosan szeretem, vele képzeltem el mindent. Megint én hivogatom erőltetem hogy beszéljük meg, erőltetem pedig érzem hogy nem kiváncsi rám, de nem tudok nélküle élni ezt tudom:((( 19 éves vagyok/L
2012. júl. 30. 01:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
létezhet hogy nekem ő az igazi, de fordítva ez nincs így?:((
2012. júl. 30. 01:13
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 5 évig kaptam a biztatást, hgoy nyomuljak valakire, majd átbaszta az agyam, most meg minősítget minden szarnak.


Nemtudom 3 évnyi együttlétet hogyan dolgoznák fel, ha már emiatt pchiologushoz járok, aki már pchihiáterhez küldene mert ő irhat már fel gyógyszert...

2012. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Létezhet. A szakítást pedig túl lehet élni. 3 hónapja még én is azt hittem, hogy nem - mégis itt vagyok.


40/F

2012. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg sajnálod magad meg koslatsz utána addig sz*r lesz mert rá gondolsz mindig. Ha elfoglalod mással magad, esetleg elmész ismerkedni másokkal akkor marha gyorsan el fogod felejteni a srácot.
2012. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

túl lehet élni.

igaz nekem 3 évembe telt de továbbléptem. edzek meg van egy pár hobbim, nem hagyok időt az agyalásra így könnyebb felejteni.

2012. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de én tényleg nem tudom elképzelni hogy nélküle legyek...inkább meghalok, de ő jelent nekem mindent:(
2012. júl. 30. 02:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Még nem volt benne részem, de én tuti nem élném túl!
2012. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
túl lehet élni! haveromat 5 év után baszta ki a barátnője úgy, hogy előtte egy héttel még gyereket akart tőle! maga alatt van a srác de túl lehet élni
2012. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túl lehet élni.

Életem első nagy szerelme 5 és fél év után szakított velem, majd két hét múlva más csajjal volt és ha ez nem lenne elég, láttam facebookon a közös képeiket is :S De túléltem, kellet másfél-két hónap, mire elmúlt az az intenzív fájdalom, ami folyton kínzott...és fél év kellett mire teljesen elfüggetlenedtem tőle, mikor eljutottam odáig, hogy nem érdekelne, ha más nővel látnám.

(az már más tészta, hogy ő két hónap múlva megbánta az egészet és még háromnegyed évig könyörögött nekem, hogy újra összejöjjünk.)


Két hónapja meg a legutóbbi baráton szakított velem, mondván már nem érez olyat, miközben egy héttel azelőtt, még mondogatta, hogy szeret és minden oké volt. Egy hónap kellett, mire ez a mardosó fájdalom elmúlt.


Fogadj meg egy dolgot: ne hívogasd, ne keresd, ne mondd, hogy mennyire szereted ésatöbbi. Most besokallt belőled és minél jobban csinálod ezeket, annál jobban elege lesz belőled. A másik meg, hogy méltóságodat is megőrzöd. Csak utoljára hívd fel, vagy írj neki higgadtan, hogy elfogadod a döntését és tiszteletben tartod.

Segít, ha beszélgetsz az érzéseidről a barátnőidnek, anyukádnak, de figyelj oda, hogy nehogy túlságosan belelovald magad a szenvedésbe. Tűzz ki célokat magad elé, kezdj bele majd új hobbikba, mozdulj ki a barátnőiddel, majd ha alábbhagyott a nagy sokk és szép lassan kimászol belőle.

Két hónappal ezelőtt én se hittem, hogy nem fogok sírni minden nap és elmúlik a fájdalom...de megtörtént, az idő sok mindenre gyógyír.

És még egyet ne felejts:ha Ő volt az, akkor visszatalál hozzád, ha pedig nem, jobb is, hogy elment.

22/L

2012. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

irigyelem bármelyikötöket. Hogy így birjátok. Ennyire könnyen


1-ő voltam.

2012. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!