Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek mit tegyek? Nem nagyon bírom tovább.

Figyelt kérdés
Már nem is tudom h hol kezdjem. Van egy lány akit facen ismertem kb 4-5 hónapja. Nagyon sokat beszélgettünk, külsőre nem igazán jött be de ahogy megismertem nem számított. Nagyon megszerettem. Senki iránt nem éreztem még ilyet. Az elején még azt hittem h csak fellángolás de nem. Minden nap, órában, percben rá gondolok és nem tudok ellene tenni. Nem is ismertük egymást és már sok vita volt. Ahogy észre vettem nagyon sok az irigy ember és csak a folytonos kavarások mentek. Mondta h hagyjuk az egészet ès felejtsem el. De vhogy mindig kibékültünk. Max.3-4 szer találkoztunk és sokszor meg se bírtam szólalni annyira izgultam és remegtem. Most az utobbi időben nem nagyon keressük egymást. Lehet megunt v nem tudom. Sokszor látom facen a kiírásait h itt-ott van és h ismerkedik, ez nagyon rosszul esik. Igazából semmi közöm hozzá mert még nagyon semmi nem volt köztünk. Egyszerűen már nem. Bírom tovább, nem tudok tullépni rajta. Próbálok de nem megy. Nagyon jó lenne vele lenni. Nagyon hiányzik. Pedig sose voltam az az érzelgős tipus. Nagyon megváltoztam. Csak tanácsokat szeretnék kérni h mit tegyek? Elmondtam neki mit érzek de sztem nem kölcsönös. És ebben az a legrosszabb h mindenki mást leszarok. Szó szerint semmi nem érdekel. Tudom nagyon semmit nem tehetek ha ő nem így érez, de próbálom nem feladni. Bocsi ha egy kicsit rosszul fogalmaztam.
2012. júl. 30. 03:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott írod, hogy mindenki mást leszarsz. Minek osztogassunk tanácsot, ha úgysem érdekel? :)
2012. júl. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem.. Eleve nem tennék fel kérdést ha nem érdekelne. :)
2012. júl. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!