Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok itt marad velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok itt marad velem a barátom?

Figyelt kérdés
Én vagyok 17 a barátom meg 25. 4 hónapja együtt vagyunk. Nagyon jól kijövünk egymással. Viszont tegnap közölte velem ,hogy lehet 1 hónap múlva kimegy Hollandiába dolgozni. Én meg erre azt mondtam hogy nyugodtan költözzön ki,új embereket ismer meg,lesz pénze..Erre azt mondta hogy kiváncsi volt nagyon hogy mit fogok reagálni rá. De mondtam hogy hiányozna. És utána megkérdezte hogy addig vele e leszek?! Meg olyanokat mondott hogy megpróbál még itt keresni vmi jó melót,amivel sokat lehet keresni..Meg hogy ugye ő zenél,és megcsinál még egy számot,ha nem fut be vele..akkor majd kitalálunk közösen valamit.. de nem is tudom,olyan átlátszónak tünt ez nekem..Szerintetek itthagy?
2012. júl. 30. 08:06
 1/1 anonim válasza:
Szia, én fiú vagyok és ezt gondolom: 4 hónap még nem olyan sok én már a barátnőmmel 3,5 éve vagyunk együtt most már meggondolnám hogy hogy megyek ki. A kapcsolatotoktól is függ ez az egész meg attól hogy mennyire van rászorulva hogy dolgozzon hogy kint dolgozzon. De azért lelkiekben készülj arra hogy valószínű hogy ki fog menni ha nem talál itt munkát. Sajnálom.
2012. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!