Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 2 éve járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 éve járok a barátnőmmel de most megismertem egy másik leányzót és beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lány messze lakik kissé a barátnőm viszont nem. Nemtudok jelenleg választani. A barátnőmet nem szeretném megbántani viszont a lány jobban tetszik.

Fontos lenne ha értelmes választ kapnék köszi.


2011. júl. 24. 21:20
 1/9 anonim válasza:
bizonytalan a biztosért ne csináld szerintem.lehet hogy a csajnak nem tetszel és oda 2éves párod
2011. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy csöndes helyet a lakásban, és ülj le, átgondolni, hogy mi a helyzet és mit is akarsz. Sőt, talán az lenne a legjobb, ha írnál egy ,,Mellette-ellene" listát.
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ha a barátnőd is tetszik (lehet kevésbé) és szereted, és közel is van, akkor miért adnád fel ezt?
2011. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tetszés még semmi, a kérdés az, hogy mennyire szereted a barátnődet. A távolság megint nem számít, ne azért legyél valakivel, mert közel lakik. Azon gondolkodj el, hogy ha ez a másik lány nem lenne, akkor mit gondolnál kapcsolatodról, máskor is megfordult-e a fejedben a szakítás gondolata? Mit érzel pontosan a jelenlegi párod iránt? A megbántás pedig elkerülhetetlen, de könnyebb, ha tiszta lappal szakítasz, nem pedig egy másik lány miatt. Akkor kezdj új kapcsolatot, ha már vége az előzőnek, neked sem lesz rossz a lelkiismereted és kevésbé bántod meg a másikat, ennyire még tiszteld meg. De mindenképp gondold át, hogy egy hirtelen jött érzés miatt biztosan ledobsz-e egy két éves kapcsolatot. :)
2011. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék a jelenlegi barátnőd helyébe, mert őt már nem szereted! Szerintem szakíts, azért ne járj vele mert közeli lyuk!
2011. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csak külsőre mész b*zd+

a csajod hejében jól pofán b*sználak

-.- előre sajnálom azt a másik csajt

2011. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

depp egyszer aztmondta, ha beleszeretsz egy másik nőbe, dobd a jelenglegit, mert ha igazán szeretted volna akkor nem estél vonlabele a másodikba.


viszont ha dobod a jelenlegit és ráhajtasz a másodikra, lehet 2ből 0lesz hirtelen

2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21:47 Amit te irtál az egyátalán nem igaz nem külsöre megyek lehet rosszul fogalmaztam a kérdést de amit irtál az egyátalán nem én vagyok. Érzésböl jött a tettszés nem kinézetből.
2011. júl. 24. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szar ügy, de továbbra nem kéne hitegetned a barátnődet. Gondolom, nem 15 éves házasok vagytok, mert akkor azt tanácsolnám, hogy küzdd le az érzéseidet, de ha 2 év után képes vagy beleszeretni valaki másba, azt a kapcsolatot megette a fene. Legyél korrekt és szakíts.
2011. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!