Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a barátomat, hogy jobban csókoljon?

Figyelt kérdés

több éve vagyunk együtt, de most már elkezdett nagyon zavarni h egy csók kb fél percig tart....

átdugja a nyelvét, balról jobbra köröz párat, aztán hello szia (mindezt gyors ritmusban)


ötleteket, tapasztalatokat és HASZNOS válaszokat várok :)


előre is köszönöm


2012. júl. 30. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nem mindenki szeret csókolózni. Szerintem sem annyira fontos, de megértem ha valakinek az, csak szerintem annyit nem ér, hogy egy kapcsolat erről szóljon...24F
2012. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem erről szól...eddig is meg voltam vele...több éve együtt vagyunk...csak zavart egy kicsit a dolog

lehetne kicsit belsőségesebb, hosszabb, változatosabb

2012. júl. 30. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Több éve így csinálja,vagy csak mostanában?
2012. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindig így csinálta
2012. júl. 30. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem,akkor nehéz lesz úgymond "átnevelni",mert eddig abban a tudatban van/volt,hogy Ő jól csókol.Beszéltél már vele erről a problémádról?
2012. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

még nem beszéltünk róla...most jött el az idő h elhatároztam magam h megpróbálom rávezetni vhogy h legalább egyszer próbáljunk meg egy rendes, min. 1 perc hosszú, lassú csókot :)

csak nem tudom, hogy csináljam

2012. júl. 30. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy inkább ne is mondj semmit,vedd át az irányitást mikor csőröztök,és mutasd be,hogy kell hosszan érzékien csókolózni;)
2012. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogd meg a fejét és tartsd, közben meg csókold. Ennyi. Egy értelmes ember ebből is ért.
2012. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!