Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elfelejteni egy plátói szerelmet? 5 éve nem tudom, pedig sosem volt köztünk semmi.Mást szeret évek óta, és én mégis rá gondolok, sőt gyakran álmodom is vele, pedig tudom, hogy sosem fog szeretni. Nem vagyok normális? Miért kell ennek így lennie??

2012. júl. 30. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
menj le bulizni és dugasd magad szanaszét
2012. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 évig voltál plátói szerelemben és közben semmi??

Te noormális vagy?


istenem hamar felejtsd el! és keress egy nem plátóit hanem igazit akinek ha megfogod a kezét és elviszed bemutatni akkor büszkébn mondod h ő az...

2012. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Közben próbálkoztam párkapcsolatokkal, de nem sikerültek, mert nem lettem szerelmes.:(
2012. júl. 30. 21:58
 4/10 anonim válasza:
tudom hogy nem könnyű elfelejteni valakit de nekem úgy sikerült hogy jött 1 olyan fiú aki megtetszett de mellette szintén tetszett a másik csak 1 idő után elfelejtette velem és ennek nagyon örülök.Mert ezzel csak szenvedsz.
2012. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sajna tudom milyen érzés...:( Én is igy voltam,de valahogy egyszer csak azt vettem észre,hogy már nem is szeretem,hanem csak megszokásból van az az érzés...és a végén már csak ürességet éreztem,és még most is...már nem szeretem,hanem csak puszta ürességet érzek,de még ez is jobb,mint szenedni...

Azt javaslom eridj bulizni,éld az életed,ne avval töltsd az időt,hogy ő érte bánkódol,ne foglalkozz olyannal,amit tudod,hogy soha nem fog valóra válni...:)

2012. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van ilyenem. Volt egy srác, sokáig csak messziről figyeltem,nem mertem közeledni felé. Amíg minden nap láttam, nem volt egy hosszú kapcsolatom sem. Aztán elkerültem messzire őt. Elkezdtem járni egy másikkal sráccal évekig jó kapcsolatunk volt. Nem rég szakítottunk. Azt hittem elfelejtettem a plátóit, mivel nem találkoztunk, jó volt úgy. Aztán most felvették ugyanahhoz a céghez, ahol én is dolgozom... Soha nem fog elmúlni ha látom... De ősszel már máshol leszek (nem miatta), keresek valaki mást, és remélem, többé nem hoz vele össze a sors :(
2012. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Menj el bulizni baratnökkel,szegezz ki magadnak minnél több olyan programot ami elhuzza a gondolataidat tölle...
2012. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs hatásosabb módja minthogy elmondod neki, aztán kiderül hogy jó nagy bunkó módján fog válaszolni hogy bocs de nem.
2012. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak az idő segít,és ha minél jobban minél több emberrel lefoglalod magad.Akár munkával,sporttal,barátokkal,szeretői viszonyokkal.Némelyik viszony hidd el bonyolultabb,mint az, hogy most sz*rul érzed magad :) Én volt, hogy 2évig bíztattam magam, hogy de igenis szerelmes vagyok,aztán mégsem.De egyet állíthatok,nálam is elmúlt a régi plátói szerelem :-) Sőt arra is rájöttem, hogy többet nem leszek már szerelmes.
2012. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, 5 év plátói szerelem, a lelkemet kitettem volna érte, eleinte azt hittem hogy kölcsönös, aztán hamar kiderült hogy nem, és évekig eltünősdit-feltűnösdit játszott, aztán egyszer már nem bírtam tovább,megkerestem,megbeszéltem vele egy találkozót, elmondtam neki az érzéseimet, és tényleg egy bunkó paraszt módjára megmondta hogy bocs nem(előtte összenújtunk hogy én akartam, és bújás után lelkifröccs,hát elég fájdalmas volt). Akkor nagyon fájt, de tudtam hogy ez hatásos.Jól kisírtam magam akkor, utána jobb lett. Utána volt még egy eset, amikor életveszélybe voltam és kb az se érdekelte, akkor gondolkoztam el azon,hogy ha ennyit nem jelentek neki, akkor minek. De tényleg baromi nehéz elfelejteni.
2012. okt. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!