Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle tovább?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, barátommal 2,5 éve járunk. Nagyon szeretem, viszont nem bízok benne 1 ideje. Tudom h szokott hazudni, de letagadja ha rákérdezek és eltereli a témát. Azt állítja, sosem csalna meg, de ezt sem merem elhinni.Túlságosan hasonlít az apjára, akiről tudni illik, hogy szereti a nőket és a megcsalásban is jártas. Lehet h ennek semmi köze hozzá de nagyon zavar. Nem tudom, mit tegyek, mert már nem bírom ezt sokáig h nem tudom biztosra, mi is a helyzet. Ti mit tennétek?
2012. júl. 30. 23:08
 1/5 Hole Hunter ***** válasza:

Elég nagy butaság vkit az apja után megítélni...nyilván a srác is tisztában van az apja negatív tulajdonságaival és esetleg igyekszik pont az ellenkezőjét csinálni. A féltékenységeddel csak te tudsz bármit is kezdeni...vagy megbízol, vagy elhagynak előbb-utóbb. Gondolkodj egészségesen!

Sok sikert!

2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha a bizalom már elszállt, akkor szerintem semmi kép nem fogsz tudni vele maradni, hisz így nem lehet egészséges párkapcsolatban élni, és ha már eleve szokott hazudni akkor az már ott a vége...
2012. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted miért hazudik? Miben szokott hazudni? Az nem mindegy... Lehet csak el akarja kerülni a lehetséges vitát, azért teszi. De ha olyanokban hazudik hogy hol, meddig kivel volt akkor én sztem szó nélkül otthagynám. Az ilyet nem tudják kimagyarázni.

Az szokott még ilyenkor zavaró lenni, ha sok lány haverja van...vagy szeret lányokkal is haverkodni. Nem biztos hogy ez annak tudható be hogy szeret nőzni. Ezzel addig nincs baj amíg el tudod fogadni őt így. És elhiszed hogy sosem csalna meg... De ha nem tudod, akkor jobb inkább nélküle.

2012. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valami változás abban ahogy téged kezel? Ugyanannyi időt tölt veled, nincsenek sűrűn másokkal programjai? Nem jár túl sokat a barátaival szórakozni? A szex a kommunikáció rendben van köztetek?
2012. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!:)

utolsónak: ugyanannyit van velem, mint eddig, csak néha máshogy kezel. néha olyan mintha már unna, vagy csak azért lenne velem mert én azt szeretném. az is eszembe jutott már, hogy az anyukája beszél ellenem, mert ő nem igazán kedvel..."elvettem tőle az egyetlen pici fiát" probléma.

2012. júl. 31. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!