Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? nem tudok nélküle élni.

Figyelt kérdés
tavaj augusztusbaqn összejöttem egy fiuval aki már régota tetszett nekem. Nagyon szerettem, és ő is szokszor mondta és be is bizonyitotta ezt.Majd január elején egyszer csak azt monta hogy nem tudott annyira megszeretni amennyire kellet volna. de azota is üzizűnk és "jobarátok vagyunk". de mit tehetnék hogy belémszeresen?? hogy ne szenvedjek többé, mindig csak rá gondolok KÉRLEK NE IRJA SENKI HOGY FELEJTSEM EL
2009. júl. 21. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrivel.


Keress másikat. Nekem bevált. Amint beleszerettem a következőbe, el is felejtettem a régit.

2009. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne írja senki, hogy felejtsd el...


Akkor ne felejtsd el, ne fogadd el, hogy egy párkapcsolatnál nem elég, ha csak az egyik fél szereti a másikat, és ne tedd magad túl rajta, ehelyett még évekig rágódj rajta és próbáld a srácot visszaszerezni, aminek köszönhetően majd lassacskán megutál téged.

2009. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
NEM MEGY!!
2009. júl. 21. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodj ép ésszel: ő egy önző dög amiért elvárja hogy a barátja legyél miután dobott, te pedig a lehető legrosszabbat teszed magadnak azzal hogy tartod vele a kapcsolatot. tudsz nélküle élni. majd fog jönni egy másik fiú aki valóban szeret. ő sosem szeretett, az nem szerelem ami pár hónap után végetér, egy ilyen indokkal. szóval vegyél erőt magadon és ismerkedj, járj el a barátnőiddel szórakozni, meglátod majd könnyebb lesz. millió csodás pasi van a világon.
2009. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol laksz?:)
2009. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy megkérdem,de hány éves vagy???

Mert az írásképedből,illetve a helyesírásodból olyan 12-t saccolok...

Én is csak azt tudom mondani,hogy felejtsd el,csak fellángolás lehetett,ami idővel elmúlik,bármennyire is fáj most,s ha jól tippeltem a korodat illetően,akkor meg főleg ne bánkódj,a nagy szerelmek majd később jönnek!Azok lesznek ám az igazán elsöprő l'amour-ok.:) Addig meg bulizz,legyél a barátaiddal,meglátod segít,addig sem gondolsz az illetőre.

2009. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is 12 max 13, van egy ilyen csaj fenn nekem msn-en :D Néha vicces de alig beszélünk :D
2009. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban az egyik fél függ a másiktól ("nem tudok nélküle élni", stb) akkor ott már valami gond van. A párkapcsolat arról szól, hogy két ember összekapcsolja az életét, nem pedig arról, hogy magadhoz próbálsz láncolni valakit, és képtelen vagy elszakadni tőle. Ha a fiú azt mondta, hogy nem szeret, akkor azon nem tudsz változtatni, senkit nem lehet erőszakkal rávenni arra, hogy szerelmes legyen. Ha neked tényleg jó az, hogy évekig futsz olyan szekér után, amiről tudod, hogy úgyse vesz fel, akkor csak csináld! Csak nyafogj utána, kosarazz ki minden más fiút, aki bepróbálkozik nálad, aztán majd ha ott állsz huszonéves fejjel, és visszatekintesz, hogy mennyi lehetőséged lett volna boldog párkapcsolatra, írd ki ide a kérdést, hogy "ennyi meg ennyi éves vagyok, miért nincs még mindig barátom?"!
2009. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!