Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban teszem ha kiszeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban teszem ha kiszeretek belőle, mert árt neki a kapcsolatunk. De szeretem őt :' ( mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig úgy érzem egyik kapcsolatomban sem olyan perzselő, szinte fojtogató szerelem, 10 hónap után dobtam az első "szerelmem" de kb egy napig voltam ki miatta, utána szó szerint körberöhögtem... utána lett egy új kapcsolatom, a srác szó szerint tökéletes, mesébe illő találkozás, mit tudom én... de most volt nekem Ő... annyi mindenen mentünk keresztül, de már kisebb korunkban is, mikor nem ismertük egymást. Most rengeteg problémám van, neki pedig gyomoridege, és eléggé gyenge az idegküszöböm, gyorsan felkapom a vizet... ez kikészítette és több mint 1 hétig folyamatosan fájt a gyomra... :'(

szakított, mert nem akar "belehalni" egy kapcsolatba

azt mondta még mindig szeret, én is őt. mikor átjött, a jelenlététől annyira kiborultam h kirohantam az esőbe sírni, utánam jött, beszélgettünk... megcsókolt, beszélgettünk még, megfogta a kezem, megcsókolt még párszor... de nem úgy mint régen...

azt mondta nincs minden veszve... de kétértelmű jeleket ad, olyan mintha a húgaként kezelne, mégis szeret...

egy dolog folytán velem "kellett" aludnia, mielőtt felmentünk az emeletre, nem volt itthon senki, átölelt, megcsókolt, megfogta a fenekem... egy ágyban aludtunk meg minden, háttal voltam neki, átölelt, megpuszilt, később, megfordultam és ráfeküdtem a mellkasára, úgy aludtunk...

reggel kelünk fel, ő előbb kimászott, megcsókolt, megfogta a ismét a fenekem és mondta: azért még jó segged van ;) majd összejárunk dugni...

majd megcsókolt, megfogta a mellem, és felkeltünk...

nagyjából ennyi, ki kell szeretnem belőle, mert nem akar velem lenni, de még sosem éreztem ilyet.. mit tegyek?! :'(


2012. júl. 31. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Keress valakit akinek nincs gyomoridege és nem csak megdugni akar.
2012. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

együttvoltunk nem sok ideig, és nem csak megdugni akart, mert 1. meg sem történt. 2. a 2 hónapot min. kivárja

nem vagyok hisztis b*sszátok meg!! csak k*rvára szeretem Őt!!

2012. júl. 31. 14:23
 3/12 A kérdező kommentje:
ez veleszületett dolog, azt sem tudod mi történik körülöttem és nem miattam készült ki hanem az apám miatt!
2012. júl. 31. 14:25
 4/12 anonim ***** válasza:
de az vagy :) olvasd vissza magad.
2012. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na tessék, már kezded is! Amúgy 2 hónapot bárki kibírna, hogy megdughasson egy csajt!
2012. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyomorideg? Miattad 1 hétig? Ebbe akar belehalni? Nekem több éve van minden nap gyomoridegem mégis rendben van a párkapcsolatom, mert nem HISZTIZEK.
2012. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a gyomoridege miatt volt gyomorfekélye, amibe az emberek belehalnak... -.-
2012. júl. 31. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Na jó, hagyjuk, ez még a végén tényleg megöli. Hagyd el! Igazad van.
2012. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de véleményem szerint ez a srác szórakozik veled.
2012. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mondom h nem hisztizek az tropára mentek az idegeim ,de ha ennyire érdekel, apám alkoholista, költözök, onnan ahol felnőttem, elhagyott a szerelmem, új suliba megyek és az apám kirakott otthonról!!!! úgy mind kapjátok be!
2012. júl. 31. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!