Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek fel amikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel amikor először fogok a barátommal aludni?

Figyelt kérdés
Ma éjjel a barátom nálunk jön és először fogunk együtt aludni. Az érdekelne, hogy szerintetek mibe aludjak? Rövid vagy hosszú nadrágba aludjak? mi tetszene a legjobban a barátomnak?

2012. júl. 31. 17:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
62%
Persze aludni :D ezt te se gondoltad komolyan meg a srác se,jobb ha szexit veszel fel mert másnap reggelre bizony már nem leszel szűz xD
2012. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van olyan vidék, ahol így mondják: nálunk jön.

Nekem tetszik.

2012. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tökmindegy úgyis letépi a feszes meztelen tinitestedről! :D
2012. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy muszáj többnek lennie. Én is sokszor aludtam már a barátommal, és mégsem feküdtem még le vele, de nem is erőlteti.


Én az első alkalommal egy kockás rövid pizsamanaciban aludtam, vagyis inkább ilyen itthoni-alvós, flanel, ilyen rózsaszínes-lilás csíkokból vannak a kockák, és egy szűkebb, nem bő lila póló, ami akár utcára is hordható, azt hiszem New Yorker-es, ha ez segít, szóval ilyenekben, bár azóta kikönyörögte, hogy csak bugyiban aludjak, nadrág nélkül...

2012. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!